10 numara atama

  • Haberin Tarihi: 27 Ağustos 2015
  • Bu haber 1591 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
10 numara atama

Mardin Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğünü vekaleten  yürüten, Mardinspor eski kulüp başkanı Hadi Çomaktekin, büyük başarı ile yürüttüğü bu göreve asaleten atandı.

2015 yılı Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın kararnamesi ile Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Hadi Çomaktekin, Mardinli sporseverlerin çok yakından tanıdığı ve sevdiği bir spor adamı.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Rıdvan Fidan, Mehmet Fidan,Vehap  Erdoğan ve Şeyhmus Edis ile birlikte  yeni atanan müdür Hadi Çomaktekin’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

2015 yılı Gençlik ve Spor Bakanlığının kararnamesi ile Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Hadi Çomaktekin, “Mardin gençliğine ve sporuna hizmet edecek olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyorum. Yıllardır Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube  Müdürü olarak Mardin’de sporu geliştirmek, Mardin  gençliğine faydalı olmak ve Mardin halkına hizmet etmek için gece gündüz demeden çalıştım ve bundan sonra daha da  çalışacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.  Kurumumuzu biliyorum. Personelimizle kardeşçe sıcak ilişkilerimiz var. Tek amacımız Mardin’e hizmet etmektir. Bizleri bu göreve layık görenlere teşekkür ediyorum. Rabbim inşallah bizleri mahcup etmeyecektir. ” dedi.

Aktif spor yaşamına 1978 yılında  Mardinspor altyapısında başlayan ve  15 yıl aralıksız olarak  Mardinspor ve değişik kulüplerde futbol oynayan Çomaktekin, sporun her kademesinde  yer aldı.

Çomaktekin, B Belgeli Futbol Antrenörlüğü, Ulusal Voleybol hakemliği, Masa Tenisi Klasman hakemliği, Basketbol Hakemliği, İzci liderliği ve İzcilik İl Temsilciliği, Herkes İçin Spor İl Temsilciliği, Gençlik Liderliği, 2008 ve 2009 yılları arasında PTT 1. Lig ve 2. Ligte Mardinspor Kulüp Başkanlığı yaptı.

Zor zamanların adamı olarak Mardin Sporuna büyük özveri ile hizmet eden Çomaktekin, Mardinspor’un 2.Lig’de bulunduğu zorlu dönemde,Kulüp Başkanlığını da büyük başarı ile yürüttü.

HADİ ÇOMAKTEKİN KİMDİR?

1964 yılında Mardin’de doğumlu olup, İlk, Orta ve Lise Öğrenimini Mardin’de tamamlayan Çomaktekin 1998 ‘de Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi mezunu oldu.
Aktif spor yaşamına 1978 de futbola Mardinspor altyapısında başlayıp 15 yıl aralıksız Mardinspor ve değişik kulüplerde futbol oynadı. Sporun her kademesinde sırasıyla; B kursu Futbol Antrenörlüğü, Ulusal Voleybol hakemliği, Masa Tenisi Klasman hakemliği, Basketbol Hakemliği, İzci liderliği ve İzcilik İl Temsilciliği, Herkes İçin Spor İl Temsilciliği, Halk Oyunları Eğitmenliği, Gençlik Liderliği, 2008 ve 2009 yılları arasında PTT 1. Lig ve 2. Ligte Mardinspor Kulüp Başkanlığı yaptı.
1987’de Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Mardin İl Müdürlüğünde teknisyen olarak işe başlayıp; sırasıyla 2005 yılında Bursa’da yapılan hizmetiçi eğitim ve sınavla şef kadrosuna, 2008 yılında Antalya Kemer’de yapılan hizmetiçi eğitim ve sınavla Şube Müdürü kadrosuna atanmıştır.
20.08.2015 tarihinde Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atanan Çomaktekin evli ve 3 çocuk babasıdır.hadi

 

 

Bir Yorum Yazın