4. Movapark Kitap günlerinde Esra Alkan Çocuklarla Buluştu

  • Haberin Tarihi: 12 Aralık 2019
  • Bu haber 605 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
4. Movapark Kitap  günlerinde Esra Alkan  Çocuklarla Buluştu

Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Ekin Basım Yayın katkılarıyla 4.’sü düzenlenen Kitap Günleri organizasyonu devam ediyor.
Söyleşi ve imza günü takviminde ağırlanan Esra Alkan 10-11 Aralık tarihlerinde çocuklarla bir araya geldi. 10 Aralık Salı günü Movapark konferans salonunda çocuklarla bir araya gelen Esra Alkan “seyahat aslında düş çalışmaktır hele de Mardin’e ”diyerek yollara, Kalk Gidelim Mardin kitabını çocuklarla tanıştırmaya çıktı. Bol sohbet soru cevap şeklinde devam eden söyleşide zaman keyifle akıp geçti. Çocuk edebiyatı yazarı Esra Alkan 2007 yılında Kalk Gidelim program çekimi için Mardin’e misafir olmuş ve yapmış olduğu seyahati “Kalk Gidelim Mardin’e diyerek kitaplaştırmıştı. Çocukların gözünden anlatılan Mardin, söyleşi sohbetinde yazar Esra Alkan sözlerine şöyle devam ediyordu; “seyahatin en güzel tarafı yeni dostluklar edinmek, kalk gidelim Mardin’i yazdıysan edebiyatı sohbetine kattıysan ne mutlu ” diyordu. Sevilen yazar Esra Alkan “Mardin’e bir kez daha kalbimi bırakarak gidiyorum” diyerek unutulmaz anılar biriktirdi.
45’e yakın yayınevinin ve yazarların katılımı ile düzenlenen 4. Movapark Kitap Günleri 22 Aralık 2019 tarihine kadar devam ediyor.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın