Ömerli İlçe 6. Kongresi Yapıldı

  • Haberin Tarihi: 10 Eylül 2017
  • Bu haber 635 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ömerli İlçe 6. Kongresi Yapıldı

AK Parti Mardin Ömerli İlçe Başkanlığı 6.Olağan kongresi partililerin yoğun bir katılımı ile  gerçekleştirildi.

 

AK Parti Mardin Ömerli İlçe Başkanlığı 6.Olağan kongresi partililerin yoğun bir katılımı ile gerçekleştirildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program başkanlık divanının seçimi ile başladı.

Kongreye; AK Parti Mardin Milletvekilleri, Orhan Miroğlu, Ceyda bölünmez Çankırı İl koordinatörü Eski Siirt Milletvekili Osman Ören, İl Başkanı Mehmet Ali Dündar, Eski Milletvekilleri, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

İlçe Başkanı Mehmet Zeki İpekşen Konuşmasında: 14 Ağustos 2001 sayın genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın rehberliğinde Türk siyasi Tarihinde ezberleri bozma hedefi ile yola çıkan, yarınını göremeyen bir Türkiye’den 2023,2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla yürüyen bir Türkiye ye kavuşturan, her zaman milletin gönlüne girme hedefi ile hareket eden ve ülkemize milletimize hizmette yorgunluk, yılgınlık ve bıkkınlık kelimelerini asla tanımayan,  birlik olma anlayışı ile bir araya gelmiş kıymetli ,   AKParti ailesi ve Değerli dava arkadaşlarım, unutulmamalıdır ki, AK Partimizin kuruluş felsefinde Demokrasiye olan inanç özgürlüklere duyulan hasret ve insan haklarının saygının kaçınılma olan gereği vardır. Bunun partimizin kurucusu ve tek lideri olan sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 yıl süre ile yapmış olduğu hizmetlerle ortaya koymuş Ak Partimizin Felsefesine halka hizmet hakka hizmet anlayışı mevcuttur. Demokratikleşme yolunda ilk defa halkın oylarıyla birinci turda Cumhurbaşkanlığına Seçilen liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Elinin Yerine bedenini taşın altına koyup Türkiye insanlarının bir arada yaşamaları için ne ne kadar büyük riskler aldığını dünya âlem bilmektedir. Dedi

Konuşmasında AK Parti’nin milletvekilleriyle belediye başkanlarıyla teşkilatları ile uyum içinde çalıştığının altını çizen İpekşen, cumhurbaşkanının emirleri doğrultusunda hareket etmenin getirdiği birliktelik ile kongreleri başarılı bir şekilde olacağını açıkladı.

MEHMET ZEKİ İPEKŞEN GÜVEN TAZELEDİ

Yapılan Siyasi konuşmaların ardından m. zeki ipekşen’in başkanlığında verilen tek liste halinde seçime gidildi katılan 403 delegeden 251 geçerli oyla Mehmet Zeki İpekşen tekrar başkan oldu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın