Çocukları sevindirmeye devam ediyor

  • Haberin Tarihi: 8 Şubat 2018
  • Bu haber 400 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Çocukları sevindirmeye devam ediyor

Geçtiğimiz yıllarda da farklı kampanyalarla adını duyuran fotoğrafsever Engin Gündüz, 2018 yılı yarıyıl tatilinin bitmesi, eğitim ve öğretimin başlamasıyla sosyal medya hesabından “Sen De Yarınlara Umut Olmak İster misin?”  kampanyasıyla bir çok çocuğu sevindirdi.

      Gelen hediye paketlerini hem kendi hem de iletişime geçtiği kişiler tarafından minik kalplere ulaştıran Gündüz, konu hakkında çeşitli bilgiler verdi; Gündüz, “Daha önceki yıllarda hem bireysel hem de farklı gruplarla bir çok minik kalbe ulaştık ve çok iyi sonuçlar aldık. Hem sevindik hem de sevindirdik. Bu sefer kendi kişisel hesaplarımdan bu etkinliği oluştururken amacımın çok hediye paketinin toplanması yada şaalı paketlerin gelmesi değil de insanların bu paketleri hazırlarken mutluluklarını bu paketlerle paylaşmaları hem de duygularını dile getirecek bir mektup yazmalarını istedik. Ve arkadaşımın yardımıyla bir afiş oluşturduk bu afişte “Sen De Yarınlara Umut Olmak İstermisin” dedik. Aslında bu zarfa koymaları için çok şey istememiştik 3 adet kurşun kalem, 1 kırmızı kalem, 1 adet kalemtıraş,1 adet silgi, defter vb. şeyler ama en önemlisi bu zarfın içindeki 1 adet mektuptu olması ve bu hediye paketini hazırlayan kişilerin hediye paketini alacak kişiye iki satırda olsa selamını ve önemsediğini iletmekti. Bu kampanyayla hem gönderen hem de alan mink kalpler çok mutlu oldu.”dedi. 

     Yardım projesinin tamamen  kendi projesi olduğunu belirten Engin Gündüz yardım seferberliğini olabildiğince çok kişiye yaymayı hedeflediklerini söyledi. Birçok ilden Kampanya‘ya büyük destek olduğunu belirten Engin Gündüz, “En önemli amaçlarımızdan biri de topluma yararlı, genç bireylerin yetişmesine katkı sunmaktır. Bu anlamlı projeye destek veren şirket çalışanı arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın