Başkan Eri : “Yük olmaya değil, almaya geldik”

  • Haberin Tarihi: 22 Şubat 2018
  • Bu haber 222 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan Eri : “Yük olmaya değil, almaya geldik”

Ak Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, ve beraberimdeki Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Başkan  Eri’ye Artuklu Merkez İlçe Başkanı Murat Bayar, Midyat İlçe Başkanı Avukat Melih Güneştan ve Büyükşehir Belediye Başkan eski Adayı Mehmet Vejdi Kahraman eşlik etti.
Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik, yerel gazetelerin sıkıntılı bir dönemden geçtiğini, başbakan ve bazı bakanlara sunulan ilan tarifesinin bir an önce yürürlüğe girmesi konusunda destek istedi.
İl Kongresine Hazırlıklarına devam ettiğini ifade eden Eri, çalışmalarını 2019 seçimleri ve sonrasına endekslediklerini söyledi. Mardin’de Kayyum döneminde önemli ve gözle görülür hizmetler yapıldığına dikkat çeken Eri “ 17 Martta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı İl Kongresi hazırlıklarına devam ediyoruz. Bu arada vatandaşlarımıza kapılarımızı açık tutuyoruz, vatandaşlarımızın kapılarına gidiyor temel sorunlarını dinliyoruz.” Dedi
İl Başkanı Eri, önemli süreçten geçildiğini, bu süreçte herkesin duyarlı olması gerektiğini hatırlatarak “Ülke olarak içerde ve dışarda önemli bir süreçten geçiyoruz. Herkesin sorumluluk bilinci ile hareket etmesi lazım. Biz yük olmaya değil yük almaya geldik. 17 Mart kongresinden sonra 2019 seçimleri için devam eden çalışmalarımızı hızlandıracağız” dedi.
Federasyon ve Cemiyet Binasındaki ziyarete İletişim Gazetesi Sahibi ve Federasyon İstişare Kurulu Başkanı Rıdvan Fidan, Federasyon Onur Kurulu Başkanı Adnan Avuka, İHA Mardin Temsilcisi Beril Çuhadaroğlu Solmuşgül, Ömerli Anadolu Ajansı Temsilcisi Sabahattin Kaya, Kızıltepe İHA Temsilcisi Diler Erbeyli, Gazeteci Murat Akgül, Mehmet Sait Çakar ve Abdullah Yılmaz ev sahipliği yaptı.

 

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın