Vali Erin’den Gazetecilere ziyaret

  • Haberin Tarihi: 14 Mart 2018
  • Bu haber 673 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Vali Erin’den Gazetecilere ziyaret

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Mardin İletişim Gazetesinde Gazetecilerle bir araya geldi.

Taziye ve ziyaretlerde bulunmak üzere Mardin’e gelen Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti üyeleri İletişim Gazetesinde ziyaret etti.

Vali Erin, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Yüksek istişare Kurulu Başkanı ve İletişim Gazetesi imtiyaz sahibi Rıdvan Fidan, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Onur Kurulu Başkanı Adnan Avuka, İletişim gazetesi yazı işleri müdürü M.Sait Çakar, Vahap Erdoğan ile Anadolu Ajansı Mardin Temsilcisi Nazmi Akyol tarafından karşılandı.

Vali Erin, Mardin’de dost ve tanıdıkların, taziye ve ziyaretleri için Mardin’e geldiğini, kamu kurum yöneticilerine de nezaket ziyaretinde bulunduğunu, gazetecileri de ziyaret ederek bölgedeki gelişmeleri gazetecilerle görüş alışverişinden dolayı  duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İletişim Gazetesi İmtiyaz sahibi ve Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Rıdvan Fidan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Çelik, Vali Erin’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek  “ Sayın Valimizle  Dicle Kalkınma Ajansı Genel  Sekreterliği döneminde birlikte çalıştık. Kararlılığı, tarafsızlığı ve hizmet anlayışı ile görev yaptığı her yerde gönüllerde taht kurmayı bilmiştir. Şanlıurfa’daki hizmetlerini de takip ediyoruz. Ziyaretlerinden dolayı sayın valimize teşekkür ederiz” dedi.

Vali Erin ziyaretlerinin ardından Şanlıurfa’ya gitti.

     

Bir Yorum Yazın