Erdoğan Mardin’e geliyor

  • Haberin Tarihi: 15 Mart 2018
  • Bu haber 2245 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Erdoğan Mardin’e geliyor

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumartesi günü Mardin’e geliyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam” sloganıyla Mardin 6. Olağan kongresine katılmak üzere Mardin’e gelecek. Artuklu Spor salonunda gerçekleşecek olan kongreye hazırlıklar tamamlandı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi ekipleri gece gündüz demeden çalışarak bütün yollar asflatlandı. Kaldırımlar düzenlendi. Yollara Türk bayrakları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterleri asıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Mardin’den önemli açıklamalar ve müjdeler vermesi bekleniyor.

Tüm hazırlıklar tamamlandı
AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “Kongre hazırlık çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yaparak her zaman hazır olduğumuzu, AK Parti Mardin Teşkilatlarının her bir ferdinin liderinin arkasında nasıl dimdik durduğunu herkese göstermek istiyoruz. Çünkü AK Parti kadroları teşkilatlanmada kendini tüm dünyaya kanıtlamış en birikimli örgüttür. Bu konuda Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a müteşekkiriz”.
AK Parti Mardin İl Olağan Kongresi’nin her haliyle kusursuz olması gerektiğini belirten İl Başkanı Eri, “Cumhurbaşkanımızın hoşgörü şehri Mardin’den Türkiye ve dünyaya önemli mesajları vermesini bekliyo-ruz. Çünkü Sayın Cumhurbaşkanımızın Mardin’e vermiş olduğu önemi biliyoruz. Bizlerde inşallah kongrenin yapılacağı salona giden tüm güzergâhı bayrak ve pankartlarla donattık. Kongre salonumuzu da farklı bir versiyonla hem görsel açıdan mükemmel olmasına özen gösterdik. Hem de tüm hemşekrilerimizin katılımını en sağlıklı bir şekilde sağlamak için araç, ulaşım kolaylığı, ilkyardım gibi argümanları seferber edeceğiz”.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın