Mardin’de Masa Tenisi coşkusu

  • Haberin Tarihi: 6 Nisan 2018
  • Bu haber 868 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mardin’de Masa Tenisi coşkusu

Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından “6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü” dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

6 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü Mardinde büyük bir coşkuyla kutlandı. Yoğun bir katılımın olduğu masa tenisi şöleninde sporcular doyasıya eğlendi

Mardin Atatürk Spor Salonunda gerçekleşen Masa Tenisi etkinliğine büyük küçük demeden birçok masatenisi severler katıldı. Masa Tenisi  Mardin il temsilcisi Selim Öncü, öğrencilerin masa tenisine ilgisinin memnuniyet verici olduğunu belirtti ve   etkinliği coşkuyla kutladıklarını söyledi.

Masa Tenisi  Milli takım Antrenörü ve aynı zamanda Masa Tenisi Bölge sorumlusu İzzettin Atasever, “Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu tarafından 6 Nisan Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü ilan edilmesi dolayısıyla bir etkinlik düzenledik. Masa Tenisi Şenliği’nde öğrencilerimizin ve sporcularımızın ilgisinden  çok memnunuz. Bu spor dalımızda Milli Takım sporcusu ve Avrupa 3cüsü Simge İnal gibi sporcularımızı yetiştirmeyi arzuluyoruz.  Sporun gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için iyi bir araç olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Hedefimiz ise masa tenisini sevdirmek, gençlerin bu spora ilgisini arttırarak ve bu sayede de kötü alışkanlıklardan ve teknoloji bağımlılığından uzak durmalarına yardımcı olmaktır.” Dedi.

Etkinliğin sonunda dereceye giren öğrencilere kupa, madalya ve çeşitli hediyeler verildi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın