Öztürk’ten Polis Haftası Mesajı

  • Haberin Tarihi: 9 Nisan 2018
  • Bu haber 353 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Öztürk’ten Polis Haftası Mesajı

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk, Türk Polis Teşkilatı’nın 173’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Öztürk, toplumsal huzurun sağlanması için büyük bir özveri ile çalışan polis teşkilatının 173’inci kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek ; “Türk Polis Teşkilatımız kurulduğu günden bugüne ülkemizde huzur ve güveninin teminatı olmuştur. Kamu düzeninin ve asayişinin sağlanması, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ile ilgili görev ve sorumluluklarını yerine getirerek, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin teminatı olan Polis Teşkilatımız, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve milletimizin geleceği için büyük bir özveri ile çalışmaktadır. İnanıyorum ki, devletimizin bekası, milletimizin huzuru için görevlerini en iyi şekilde ifa eden polis teşkilatımız,şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle başarısını daimasürdürecektir.
Bu vesile ile Türk Polis Teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için canlarını feda etmekten kaçınmayarak, mesai gözetmeyerek fedakarca çalışan polis kardeşlerime sağlık, başarı ve esenlikler diliyorum. ” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın