Ak Partili Kadınlardan duygulandıran ziyaret

  • Haberin Tarihi: 11 Mayıs 2018
  • Bu haber 724 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Partili Kadınlardan duygulandıran ziyaret

Ak Parti Artuklu Kadın kolları 10-16 Mayıs Engelliler Haftası ve 13 Mayıs Anneler günü nedeniyle “Hayata tutunma dalım olan Anneme sevgilerle”sloganıyla yola çıkarak Mardin’in  Artuklu İlçesine bağlı engelli çocuğuna Umut ışığı olan anneleri ziyaret etti.

AK Parti Artuklu Kadın kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir ile beraber Ak Partili Kadınlar, Cennetin ayakları altına serilen annelerimizi ziyaret ederken duygulu anlara şahit olduk. Dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyet yüz ifadelerine de yansıyan 21 Yaşında engelli bir genç oğlu olan Besile Borikoçin, “Böyle anlamlı bir günde sürpriz ziyaretiniz  beni çok duygulandırdı, hatırlanmak ve bizim de bu yaşamda rol aldığımızın bilinmesi beni çok mutlu etti,özellikle ergenlik çağına giren engelli çocukların bakımının daha zorlaştığını ancak onların bir gülüşüyle tüm zorlukların unutulduğunu belirtti.

24 Yaşında engelli bir kızı olan Emine Düdük ise “Her yıl çocuklarımdan anneler günü hediyesi alıyordum. Ancak bu yıl engelli olan  kızım Hatice nedeniyle dışarıdan birilerinin beni bu nedenle onurlandırıp kutlaması bu yaşıma kadar aldığım en güzel anneler günü hediyesidir” dedi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülbahar Mavidemir, “Biz Ak Parti Artuklu İlçe Kadın Kolları olarak  engelli çocuğu olan aynı zamanda kendisi engelli olduğu halde çocuklarının bakımını üstlenen eli öpülesi tüm annelerin anneler gününü kutluyor.Bu etkinliğimizin ulaşabildiğimiz engelli çocuğu olan ve engelli annelere  olan ziyaretlerimizi devam ettirecegimize söz veriyoruz. Ve tüm dünyaya haykırıyoruz Adımlarınızın Biçiminin Ne Önemi Var, Mühim Olan Yürüyüşümüzle Sevgi Ve Dostluk Köprüsünü Geçmektir.” dedi.

Ak Partili kadınlar daha sonra beraberlerinde getirdikleri çam sakızı çoban armağanı hediyeleri takdim etti.

Bir Yorum Yazın