Ak Parti Mardin Teşkilatı Seçim Çalışmalarını Hızlandırdı

  • Haberin Tarihi: 12 Mayıs 2018
  • Bu haber 256 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti Mardin Teşkilatı Seçim Çalışmalarını Hızlandırdı

AK Parti Mardin İl Başkanlığı 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlere yönelik çalışmalarını hızlandırdı.
AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, AK Parti Mardin İl SKM Başkanı Şehmus Akbacı, AK Parti Savur İlçe Başkanı Sabahattin Kaya ve partililerden oluşan bir heyetle Savur İlçesi’ne bağlı Bengisu, İçören, Gölbaşı, Koşuyolu, Yenilmez, Üçkavak Ve Kayatepe mahallelerinde bazı ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarla bir araya geldiler.
Ülkemizi, bölgemizi ve tüm Mardin’i yakından ilgilendiren 24 Haziran seçimlerine sayılı günlerin kaldığını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Nihat Eri, “Çok büyük öneme sahip olan 24 Haziran’daki seçim çalışmalarına tüm teşkilatlarımızla beraber, hız kazandırarak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Ziyaret ettiğimiz her yerde 2001’den bu yana AK Parti’nin yapmış olduğu çalışmaları, ülkemize kattığı eşsiz değerleri anlatmaya çalışıyoruz. Ulaşımdan sağlığa, eğitimden tarıma, kalkınmadan dış siyasette ki başarılara kadar yapılan her çalışma AK Parti hükümetlerinin kararlı ve dik duruşları sayesinde ülkemize kazandırılmıştır. İşte bu kalkınmanın ve yatırımların devam etmesi için 24 Haziran’a kadar gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz”.
Savur İlçesi kırsalında vatandaşlarla bir araya gelerek sıkıntılarını ve beklentilerini dinlediklerini belirten İl Başkanı Eri, “Vatandaşlarımızn sıkıntılarını kendi derdimiz, önerilerinide baş köşemize koyarak hareket edeceğiz. Bizler isteriz ki kırsal mahallelerimiz de yapılan tüm yatırımlardan nasibini alsın ve her açıdan modern bir görünüme sahip olsunlar. Yıllardır yapılan yollardan, taziye evlerinden, alt ve üst yapı çalışmalarının da ötesine giderek köylerimizi daha da yaşanılabilir bir hale getirme hedefinde olacağız. Artık terörle anılan ve hizmetin gitmediği köyler olarak lanse edilen söylemlerin çok uzağındayız, daha da uzaklaşacağız. Allah’a çok şükür eski günleri geride bıraktık. Artık daha farklı düşünen ve üretken bir toplum haline geldik. İnşallah bu azim ve dirayetle halkımızın tüm desteğini de arkamıza alarak 24 Haziran seçimlerinde mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum”.
AK Parti Mardin İl SKM Başkanı Şehmus Akbacı ziyaretlerden sonra yaptığı açıklamada, “Savur halkının vefakar ve bir o kadarda cefakar olduğuna bir kez daha şahit olduk. Göstermiş oldukları ilgi ve destek bizleri ziyadesiyle memnun etti. Seçim Koordinasyon Merkezimizin hedeflediği tüm planları harfiyyen yerine getirerek çalışmlarımızı inşallah sonuna kadar tüm il, ilçe ve kırsal mahallelerimizde sürdüreceğiz”.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın