Büyükşehir Belediyesinden Sporseverlere Büyük Jest

  • Haberin Tarihi: 21 Mayıs 2018
  • Bu haber 790 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Büyükşehir Belediyesinden Sporseverlere Büyük Jest

Gençler Mardin büyükþehir belediyesi sosyal hizmetler daire baþkanlýðý tarafýndan kurulan dev ekran ile þampiyonluk maçýný izlerken renkli görüntüler oluþtu.
THY EuroLeague´de 3. kez üst üste finale çýkan son þampiyon Fenerbahçe Doðuþ, Belgrad´daki finalde Ýspanya ekibi Real Madrid´e 85-80 maðlup olarak, Avrupa ikincisi oldu. Mardin´de basketbol severler maçý Mardin valiliði ve Büyükþehir sosyal Hizmetler daire Baþkanlýðý tarafýndan Cumhuriyet Meydanýna kurulan dev ekranda coþkuyla izledi.

Gençlerin maç heyecanýna Mardin Valisi Mustafa Yaman, il Jandarma Komutaný Yusuf Kenan Topçu, Ýl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve daire müdürleri ortak oldu. Mardin´de Cumhuriyet Meydanýnda oluþturulan dev ekran ile Fenerbahçe Doðuþ ve Real Madrid maçýný onlarca genç birlikte izledi. Gençler Mardin büyükþehir belediyesi sosyal hizmetler daire baþkanlýðý tarafýndan kurulan dev ekran ile þampiyonluk maçýný izlerken renkli görüntüler oluþtu. Maç boyunca tezahüratlar ile Fenerbahçe´yi destekleyen gençler son dakikaya kadar takýmlarýný yalnýz býrakmadý.

Gençlerden Emre Ekin arkadaþlarý ile maçý izlediði için çok mutlu olduðunu ifade ederek; “ Þuan çok mutluyum . Basketbolun buralara gelmesi çok güzel. Genel olarak ülkemizde futbola önem veriyor. Basketbolun buralara gelmesinden çok mutlu oldum” dedi.

Ýlk kez dev ekranlarda þampiyonluk maçlarýnýn verildiðini ve hizmetleri için vali ve büyükþehir Belediye Baþkan vekili Mustafa Yaman´a teþekkür eden Atakan Gür, “bir Fenerbahçe taraftarý olarak maçýn verilmesinden çok mutlu oldum. Takýmýzý desteklemek için tek yürek buradayýz” diye konuþtu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın