AK Partili adaylar davul zurna ile karşılandı

  • Haberin Tarihi: 22 Mayıs 2018
  • Bu haber 264 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Partili adaylar davul zurna  ile karşılandı

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri için kesinleşen Ak Parti Mardin adayları Mardin’e geldi.
Ak Parti Mardin Milletvekilleri adayları olan Şehmus Dinçel, Cengiz Demirkaya, Veysi Şahin, Ahmet Munip Yıldızoğlu, Ahmet Akay’ı parti il başkanı Nihat Eri ve yönetim kurulu ile çok sayıda vatandaş tarafından Mardin Hava limanında karşılandı.
Beraberlerinde Mardin milletvekili ve TBMM idare amiri olan ve İzmir’den aday gösterilen Ceyda Bölünmez Çankırı ile babası 22 nci dönem milletvekili Süleyman bölünmez gelenler arasında yer aldı. Davul Zurna ile çiçeklerle karşılanan Ak parti Mardin Milletvekili adayları daha sonra hava alanından Cengiz Demirkaya’nın seçim bölgesi olan Kızıltepe ilçesine hareket ettiler
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği adaylar hava limanın kapısından zorla çıkabildi.
Havaalanında kısa bir açıklama yapan Ak parti il başkanı Nihat Eri “ Bu güzel karşılamaya bize nasip eden Allah ve siz değerli hemşerilerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu coşku ve bu halkın güzel gülüşleri ile Allah kısmet ederse 24 Haziran seçim zaferinin sevincini aynısını yaşayacağız ve 25 Haziran günü büyük bir coşku ile zaferimizi kutlamış olacağız” şeklinde konuştu
Ak parti Mardin Milletvekili ve TBMM idare amiri Ceyda Bölünmez Çankırı beraberinde babası Süleyman Bölünmez uçaktan inmese ile büyük bir sevgi gösterisi ile karşılandı.
Ceyda Bölünmez, “Sağ olun,var olun, her zaman gönlümüz Mardin de olmuş ve olacakta sizleri çok özleyeceğiz ama her fırsatta mutlaka Mardin’e geleceğini belirtti.
24 Haziran yapılacak milletvekili seçimlerinde Ak parti 3’ncü sıra Mardin milletvekili adayı olan Veysi Şahin kendisini il ve ilçeden gelen 5 bine yakın vatandaş karşıladı. Veysi şahin partililerle birlikte buradan Midyat’a hareket etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın