MHP Mardin İl Başkanlığından Ömerli’ye Çıkarma

  • Haberin Tarihi: 11 Haziran 2018
  • Bu haber 517 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
MHP Mardin İl Başkanlığından Ömerli’ye Çıkarma

MHP Mardin İl Başkanlığına Mehmet Ertakgöz’ün getirilmesinden sonra hızlı bir hareketlenme görülen parti yönetimi seçim çalışmalarına devam ediyor.
Mardin’in ilçelerine gidip ev ev dolaşan MHP Mardin İl Başkanlığı 24 haziran seçimleri için hem cumhur İttifakına hem de partileri için oy istiyor.
Seçim çalışmaları için Ömerli ilçe teşkilatını kuran ve ilçede seçim bürosu açan MHP Mardin İl Başkanı Mehmet Ertakgöz ve milletvekili adayları burada vatandaşlar ile bir araya geldikten sonra ilçe emniyet müdürlüğünü ve ilçe jandarma komutanlığını ziyaret etti.
Ömerli ilçesinde açılan Milliyetçi Hareket Partisi seçim irtibat bürosu açılışında, MHP Mardin İl Başkanı Mehmet Ertakgöz, Millet Vekili Adayları Mehmet Haşim Oruç ve Veysi Bulut ile beraber İlçe Başkanı İsmail Babuş ve il teşkilatı hazır bulundu.
Burada açıklamalarda bulunan Milletvekili Haşim Oruç, Cumhur İttifakının daha ne anlama geldiğini idrak edemeyen şer odaklarının olduğunu ifade etti.
Oruç Konuşmasının devamında, İslam, Devlet ve Millet için bu mücadelemize sonuna kadar sürdürüp başarıya ulaşacağımızı inancımız tam. Hak ile Batılın, hilal ile Haçın savaşında safımızı seçmek , medeniyetlerin beşiği kadim şehir Mardin’de yeni bir tarih yazmak için devam diyeceğiz. Bu davada her zaman ve her koşulda yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürler sunuyorum diye konuştu.
İl Başkanı Mehmet Ertakgöz ise bu kutlu görev bize tebliğ edildiği zaman hiç tereddüt etmeden kabul ettik. Mardin’imizde kutlu davamızın varlığını sürdürmek ve her alanda aktif olmak için kolları sıvadık. İlçelerimizde teşkilatlarımızı kurup güçlendirmek ilk işimiz oldu. Göreve geldiğimizden bu yana müthiş bir ilgi alaka ile karşılaştık. Üstümüze düşen, tüm enerjimizi 24 haziran seçimlerine harcamak. Bizler görevde kaldığımız sürece bayrağımızı ve sancağımızı en üst seviyelere çıkarmak için elimizden geleni yapacağız diye konuştu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın