Gazetemiz çalışanları iftarda buluştu

  • Haberin Tarihi: 13 Haziran 2018
  • Bu haber 526 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Gazetemiz çalışanları iftarda buluştu

Her yıl Ramazan ayında gelenek haline gelen  iftar programında gazetemiz çalışanları biraraya geldi.

Gazetemiz imtiyaz sahibi ve Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu İstişare Kurulu Başkanı Rıdvan Fidan, gazete çalışanları ile Recep Tayyip Erdoğan Parkında açık havada iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik ve Onursal Başkan Adnan Avuka da katıldı.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Rıdvan Fidan, çalışma arkadaşlarına iftar yemeği vermeyi gelenek hale getirdiğini, iftar  yemeğini açık havada tercih ettiklerini söyledi. Recep Tayyip Erdoğan Parkında birlikte yemek yiyen gazeteciler “ Farklı bir ortamda, piknik havasında mahalli yemeklerle iftar açmak farklı bir duygu. Rıdvan beye teşekkür ediyoruz.” Dedi.

İftar yemeğini, gazete çalışanları ve gazeteci arkadaşlarıyla birlikte açık havada iftar açmanın manevi havasını solumanın tadını çıkardıklarını belirten Fidan “Heryıl Ramazan ayında, gazete çalışanları ve gazeteci dostlarımızla birlikte  iftar açmayı gelenek hale getirdik. Birlikte bu manevi havayı teneffüs etmenin tadını alıyoruz. İftar soframıza teşrif eden dostlarımıza teşekkür ederim. Şimdiden tüm İslam Aleminin Bayramını tebrik eder, Bayramın Ülkemize, Milletimize ve Tüm İslam Alemine hayırlar getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum” Dedi.

İftar Yemeğine, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik, Mardinspor efsane futbolcularından Ali Kumaç, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Onur Kurulu Başkanı Adnan Avuka, Mardin Artuklu Üniversitesinden Spor Şube Müdürü Mehmet Fidan, Anadolu Ajansı Mardin Temsilcisi Nazmi Akyol ve İletişim Gazetesi çalışanları katıldı.

Gecenin geç saatlerine kadar devam eden program, samimi ve neşeli sohbet ortamında sona erdi.

   

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın