Öztürk’ten, Ramazan Bayramı Mesajı

  • Haberin Tarihi: 14 Haziran 2018
  • Bu haber 625 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Öztürk’ten, Ramazan Bayramı Mesajı

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk, “Bir Ramazan Bayramını daha Artuklu’lu hemşerilerimle birlikte huzur ve güven içerisinde karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Öztürk mesajında, “Ramazan ayı her yıl ruhlarımıza güzellik, gönüllerimize zenginlik vermek, iradelerimizi eğitmek ve toplumsal hayata huzur iklimi getirmek üzere gelen kutlu bir misafirdir. İşte bu kutlu misafirin ardından her sene ilahi bir armağan gibi gelen bayramlar ise manevi bir kavuşmadır. Bayramlar, zamanı başka zaman, cihanı başka cihan eyleyen, mahzun gönüllere sevinç ve müjde tattıran, kardeşlik hukukunu arttıran mukaddes vakitlerdir. Tüm İslam âlemini bir araya getirerek kenetleyen bayramlar, Müslüman kalma bilincimizi diri tutan ve İslam milletlerine tarih sahnesinde süreklilik kazandıran eşsiz zaman dilimleridir.
Bu eşsiz zamanlar dilimlerinde birlik ve dayanışmamızı artırmalı, bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini, yaşamın her evresinde ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız. Unutulmamalı ki bayramları bayram yapan onu yaşayan ve yaşatanlardır.
Bu vesileyle tüm İslam âleminin, aziz milletimizin ve Artuklu’lu hemşerilerimin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, herkes için hayırlara vesile olmasını yürekten diliyorum.”

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın