Mardin Emniyetinden Altın günü

  • Haberin Tarihi: 13 Temmuz 2018
  • Bu haber 1404 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Mardin Emniyetinden  Altın günü

Mardin İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasında düzenlen altın günü töreninde 80 teşkilat mensubuna çeyrek altın verildi. İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve müdür yardımcıları, yeni evlenen, çocuğu olan veya çocuğu sünnet olan teşkilat mensuplarına altı vermeyi gelenek hale getirdiklerini söyledi.
Mardin İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, son dönemlerde müdürlük bünyesindeki şube ve ekiplerin, uyuşturucu, terör ve asayişin sağlanması noktasında büyük başarılar elde ettiklerini söyledi. Onar “Müdürlüğümüz bünyesinde arkadaşlarımızın oluşturduğu bir fondan, evlenen, çocuğu olan ve çocuğu sünnet olan teşkilat mensuplarımıza birer çeyrek altın veriyoruz. Arkadaşlarımızın sevinçlerine ve üzüntülerine ortak oluyoruz. Böylelikle arkadaşlarımızın moral ve motivasyonları da yükseliyor, görevde daha başarılı oluyorlar. Herkesi tebrik ediyorum “ dedi.

İçişleri Bakanından tebrik
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mardin İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapıp, evlenen, çocuğu olan veya çocuğunu sünnet ettiren teşkilat mensuplarına tebrik kartı gönderdi. Soylu tebrik kartında “ Emniyet teşkilatımızın değerli mensubu; evliliğinizin hayırlar getirmesi temennisiyle, size ve eşinize, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat dilerim” ifadelerine yer verdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın