PTT Mardin İl Müdürlüğünden Öğrencilere Zeka Oyunu

  • Haberin Tarihi: 14 Kasım 2018
  • Bu haber 122 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
PTT Mardin İl Müdürlüğünden Öğrencilere Zeka Oyunu

Mardin PTT Başmüdürü Abdülkadir Karaboğa “Öğrencilerimizle buluşup yaşama dokunduk” dedi.
Mardin PTT Başmüdürlüğü, ilkokul öğrencileri ile bir araya gelerek PETTE isimli zeka oyununu dağıttı. Okul yöneticileri PETTE Zeka oyunun yararlı olacağını belirtirken, öğrencilerin sevinçleri gözlerinden okundu.
Mardin PTT Başmüdürü Abdülkadir Karaboğa, Eğitim destek programı çerçevesinde düzenlenen etkinlikte minik yüreklerin heyecanı görülmeye değer olduğunu söyledi. Karaboğa” Çocuklarımıza dönük yararlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Öğrencilerimizin sağlıklı, kültürlü ve öz güveni yüksek bireyler olabilmelerine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu amaçla, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz projelerden birini daha öğrencilerimizin görülmeye değer sevinçleriyle tamamladık. PTT Başmüdürlüğü olarak sosyal sorumluluk çerçevesi içinde sürdürmeye devam edeceğimiz çalışmalarda, toplumun ve özellikle çocuklarımızın istikbale hazırlanmalarında hep koruyucu ve destekleyici olmaya devam edeceğiz. PETTE dağıtımında dikkat ettiğimiz en önemli unsur, çocukların menfi anlamdaki çevresel faktörlerden korunmalarını gözetmektir. Bu çerçevede Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalar proje bazlı devam edecektir” dedi.
Mardin PTT Başmüdürü Abdülkadir Karaboğa ve Satın Alma Müdür Vekili Serdal Avuka, okulları dolaşarak öğrencilere PETTE adlı zeka oyunu dağıtıyor. Zeka oyunu gören öğrenciler” mutluluğu gözlerinden okun du. Öğrenciler PTT teşkilatına teşekkür etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın