Öztürk’ten Mevlid Kandili Mesajı

  • Haberin Tarihi: 19 Kasım 2018
  • Bu haber 360 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Öztürk’ten Mevlid Kandili Mesajı
Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şakir Öner Öztürk Mevlid Kandili sebebiyle bir mesaj yayınladı.
Hz Muhammed (SAV)’nin yaşamının örnek alınması ve rehber edinilmesi gerektiği belirtilen öztürk mesajında, “Alemlerin Rabbi olan Yüce Allah’ımızın alemlere rahmet olarak gönderdiğin Sevgili Peygamberimiz Hz Muhammed (SAV)’nin dünyayı şereflendirilmesinin yıl dönümünü yaşamaktan dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz.
Şüphesiz ki güzel dinimizin elçisi olarak dünyaya gelen Peygamberimiz Hz Muhammed (SAV) bizlerin hayatında en büyük rehber ve ışıktır.
Bizler onun yolunda Yüce Yaradana iyi kullar olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. O’nun gösterdiği hal ve hareketler ile iyi bir insan olmak için çaba veriyoruz.
Yaşantımızı ise Peygamber Efendimizin yaşantısını örnek alarak sürdürüyoruz.
Hazreti Muhammed’in (SAV) ve O’nun insanlığa getirdiği mesajın evrensel bir rahmet olduğunu bizzat Yüce Allah ifade eder.
Hepimize düşen en önemli görevlerin başında O’nu daha iyi tanımak ve O’nun yaşantısını herkese öğretmektir. İlimizde içinde bulunduğu atmosfer ile Sevgili Peygamberimizin işaret ettiği kardeşliği ve huzuru en güzel şekilde yaşamaktadır.
Bizler O’nun yolunda hayırlı ve güzel işler yapmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle Tüm İslam Aleminin Mevlid Kandilini kutlarım”
Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın