Sağlıkspor Hentbol Takımından, Görele Kaymakamına Ziyaret

  • Haberin Tarihi: 1 Aralık 2018
  • Bu haber 496 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sağlıkspor Hentbol Takımından, Görele Kaymakamına Ziyaret

Mardin 1947 Sağlıkspor Kadın Hentbol Takımı, Giresun’un Görele ilçe Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş’i makamında ziyaret etti.

Mardin 1947 Sağlıkspor Kadın Hentbol Takımı, 1.Lig´de mücadele eden Görele Belediyespor ile yapacağı karşılaşma öncesi, daha önce Kızıltepe ilçesinde görev yapan, Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş´i makamında ziyaret etti.

Sağlıkspor Kulüp Başkanı Mehmet Çelik, yönetici ve sporcuların ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Kaymakam Ermiş, yöneticilere Kızıltepe´deki görevi sırasında yaptığı hizmetleri anlattı. Kaymakam Ermiş “ Kızıltepe ilçesinde görev yaptığım iki yıla çok şey sığdırdım. Devletin sıcak elini hissettirmeye özen gösterdim. Devlet-vatandaş kaynaşmasına önem verdim. O zaman bu hususlara hem vatandaşın hem de devletin ihtiyacı vardı. Kızıltepelilerle dostluğumuz hala devam ediyor. Görele Belediyespor Kadın Hentbol takımı ile yapacağınız karşılaşma için, önce centilmenlik ve spor ahlakı kazansın. Başarılar diliyorum“ dedi.

Görele insanı hizmeti hak ediyor

Görele ilçesinde insanların yaşama farklı bir insani pencereden baktığını söyleyen Kaymakam Ermiş “ Görele´deki vatandaşlara hizmet etmekten mutluyum. Yörede, yoğurdu pazarda satmaktan çekinen, ürettiği fındığın bir bölümünü ücretsiz konuk ve komşuna dağıtan gönül zengini insanlar çoğunlukta. Gönlü zengin vatandaşlar hizmeti hak ediyor.” Şeklinde konuştu.

Mardin 1947 Sağlıkspor Kulüp Başkanı Mehmet Çelik Mardin ve Kızıltepe ilçesinden, Görele´ye ve Kaymakam Ermişe bol selam getirdiğini söyledi. Çelik “Görele Belediyespor güçlü bir rakip. Bizim önceliğimiz, dostluk ve centilmenliğin kazanmasıdır. Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim.” Dedi

Kaymakam Ermiş, yönetici ve sporcularla tek tek ilgilendi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın