”Adayımız daha belli değil”

  • Haberin Tarihi: 29 Aralık 2018
  • Bu haber 466 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
”Adayımız daha belli değil”

Ak parti Artuklu İlçe Başkanlığına atanan genç ve deneyimli siyasetçi Serdar Bağış, Artuklu Belediye Başkan adayının henüz kesinleşmediğini söyledi.
Genel merkezde teşkilatlanmadan sorumlu teknik heyet ve kurmayların listeler üzerinde ince ve hassas bir çalışma yürüttüğünü ifade eden Artuklu İlçe Başkanı Serdar Bağış, ortaya atılan isimlerin kafaları karıştırma yönelik olduğunu hatırlatarak” Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın isimleri açıklayıncaya kadar, ortaya atılacak isimlere kimse inanmasın.” Dedi.
İlçe başkanlığına atandığı günden beri her gün bir grup esnaf ve vatandaş ile görüşmeler yaptığını söyleyen Bağış, “Bu şehirde doğup büyüdüm. Herkesim ile ilişkilerimiz sağlam ve saygı sınırlarındadır. Bütün hemşerilerimle ilçe başkanı olarak kucaklaşmak ve sohbet etmek istiyorum. Gittiğimiz her yerde sıcak bir karşılama görüyoruz.
Ben hemşerilerime hizmet için buradayım Onların sevileri benim sevincim, sorunlarım benim sorunum, üzüntüleri benim üzüntülerime olacak. Kapımız ve gönlümüz hemşerilerimize her zaman açıktır”
Tebrik ve ziyaretleri kabul eden Bağış her gün öğleye kadar, gezi ve ziyaretlerde bulunuyor.
Artuklu ilçe belediyesi başkan adayın belirlenmesinden sonra halkın tercihleri Ak parti olacağını belirten Bağış” Artuklu ilçesi belediye başkanı seçimleri tek tercihleri Ak parti adayı olacağını iddia etti. Bağış” Mardin çok hassas ve tercihleri kimin olacağını iyi bilen,iyi seçimlerini yapan yapıya sahiptir, onun için daha açıklamalarda bulunmak yanlıştır” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın