Ak Parti’nin Mardin Adayları tanıtıldı

  • Haberin Tarihi: 12 Ocak 2019
  • Bu haber 385 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti’nin Mardin Adayları tanıtıldı

Ak parti Genel merkez Medya tanıtım sorumlusu genel başkan yardımcısı Mahir Ünal Mardin’e gelerek Başta Büyükşehir ve Artuklu olmak üzere diğer ilçe Ak parti Belediye başkan adaylarını tanıttı.
Ak parti Tanıtım toplantısında ilk konuşmayı Ak parti Mardin il başkanı Faruk Kılıç yaptı.
Kılıç, “Ak parti hedefi hizmetten başka hiç bir şey düşünmeyen bir partidir. Bundan evvelki belediyelerin kazandığı ancak hizmetlerden uzak sadece kendilerine hizmet ettiler. Kayyım’a geçen belediyeler bugüne kadar ne yaptıkları sizlerin takdirlerinize bırakıyorum. Şimdiden yaptıklarımız ve yapacaklarımız halkın kapısını çalarak anlatacağız, kapı kapı dolaşıp halkla bütünleşmeye yöneleceğiz” dedi.
Mardin Büyükşehir belediye başkan adayı Mehmet Vejdi Kahraman ise terör örgütünün emrinde olan partiler halka ne gibi hizmetler üretebilir. Biz bu yanlışlıkları hep anlattık ve anlatmaya devam edeceğiz. Başkalarından alınan emirle hizmet olmaz, yapılamaz, Biz Mardin Büyükşehir belediyesi olarak yapacağımız projelerle kendimizi gösterip, halkımıza en iyi bir şekilde hizmet vermeye çalışacağız” dedi.
Ak parti genel başkan Yardımcısı Mahir Ünal yaptığı konuşmasında geçmişten bugüne kadar yasaklar ve ülkenin aleyhinde yapılan korkunç tuzakları anlatarak, “CHP Kandilden emir alarak hareket ediyor, CHP geçmişten neyse bugünde böyledir. Bu kafa ile hiç bir yere varamazlar, Bunların dertleri huzuru ve güveni bozmaktır, Biz bugüne kadar terörle nasıl ki mücadele ettikse halkımızın güven ve huzuru için sonuna kadar terörle mücadele edeceğiz. Kadın haklarından bahsedenler niçin kadınlara ellerini silah verip mutluluklarını hançerliyorlar, Her konuda yanlışlıklarla mücadelemizi yapıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan Şiir okudu diye hapse attılar.1950 yıllarında ülkenin başına gelen felaketler halen unutulmadı ve bizde unutmayacağız, Biz yerel yönetim seçimlerine çok büyük önem veriyoruz , önce Allaha ve sonra sizlere güveniyoruz, Hükümet olarak biz belediyelere ayırdığımız ödenekler kendilerine peşkeş çektiler, bunu unutmadık” dedi.
Mahir Ünal daha sonra Tanıtım toplantısı adayları il ve ilçelerin Belediye başkan adayları tek tek sahneye çağırarak tebrik edip fotoğraf çektiler.
Mardin Büyükşehir belediye başkan adayı M. Vejdi Kahraman, Artuklu Belediye başkan adayı Abdulkadir Tutaşı, Dargeçit ilçe Belediye başkan adayı Mehmet Cüneyt Aksoy, Derik ilçe belediye başkan adayı Şeyhmus Necimoğlu, Kızıltepe Belediye başkan adayı Şükrü Cevheroğlu, Mazıdağı ilçe belediye başkan adayı İbrahim atlı, Midyat ilçe belediye başkan adayı Veysi Şahın, Ömerli ilçe belediye başkan adayı Hüsamettin Altındağ, Savur ilçe belediye başkan adayı Oğuzhan Sönmez Kaya, Yeşilli Belediye başkan adayı Hayrettin Demir, Nusaybin ilçe belediye başkan adayı Mehmet Hadi Hamidi Ak parti Belediye başkan adayları belirlendi.
Tanıtım toplantısında milletvekili Şeyhum Dinçer, Cengiz Demirkaya Ak parti MKYK üyesi eski Milletvekili Orhan Miroğlu hazır bulundu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın