Sömestr öncesi öğrencilere konser

  • Haberin Tarihi: 17 Ocak 2019
  • Bu haber 387 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sömestr öncesi öğrencilere konser

Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından sömestr tatili öncesinde öğrencilerin motivasyonuna yönelik konser düzenlendi.
Mardin Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Aziz Sancar Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlenen etkinlikte, tatil öncesinde öğrenciler için etkinlik yapıldı.
Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, “İlimizde her kesimden tüm vatandaşlarımızın mutlu olması için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Amacımız hemşehrilerimizin yaşamaktan mutluluk duyduğu bir Mardin’i inşa etmektir. Bu bağlamda öğrencilerimiz içinde sürekli çalışmalar yapıyoruz. Özellikle tatil dönemlerinde evlatlarımızın kaliteli zaman geçirmeleri için çaba veriyoruz. Sömestr tatili öncesinde de okullarımızda anlamlı etkinlikler düzenleyerek öğrencilerimizin unutamayacağı programlara imza attık” ifadesini kullandı.
Yaman, “Balıkesir’den gelen misafirlerimiz daha önce birçok platformda başarılarından dolayı isimlerinden söz ettirmişti. Son olarak özel bir televizyon kanalında yayınlanan yetenek yarışmasında derece elde eden öğrencilerimizin ilimiz öğrencilerine güzel bir konser vereceğini düşündük. Bu nedenle program düzenleyerek öğrencilerimiz için moral sağlayacak bir çalışmayı daha gerçekleştirmiş olduk. Sömestr de geçtiğimiz yıl olduğu gibi buz pistini de hizmete açmakla beraber ilimiz öğrencilerini bir kez daha mutlu edeceğiz” diye konuştu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın