Ak Parti Belediye Başkan Aday tanıtımı yapıldı

  • Haberin Tarihi: 18 Ocak 2019
  • Bu haber 3235 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti Belediye Başkan  Aday tanıtımı yapıldı

Ak Parti Mardin İl Başkanlığı, Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarını bir toplantısı ile tanıttı
Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Erdoba Elagance otelde yapılan aday tanıtım toplantısında, Büyükşehir başta olmak üzere 10 ilçede seçimleri kazanmak için çalışacaklarını söyledi.
İnsan odaklı,, gönül belediyeciliği ve gönül medeniyetlerini ön planda tutacaklarını ifade eden İl Başkanı Faruk Kılıç, genel merkezin belirlediği 10 ilçe ve Büyükşehir belediye başkan adaylarının il teşkilatı nezdinde Mardin´e yeni bir heyecan getireceğini belirtti. 8 ilçede kayyumlar tarafından yürütülen hizmetlere de değinen Kılıç “ Belediyeler atanan kayyumlar, son iki yılda, son 50 yıla eşdeğer bir hizmet gerçekleştirdi.” Dedi.
Aday tanıtım toplantısına ilçe başkanları ve Mardin Büyükşehir Adayı Vecdi Kahraman, Artuklu İlçe Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Tutaşı, Dargeçit adayı Mehmet Cüneyt Aksoy, Derik adayı Şehmus Necimoğlu, Kızıltepe adayı Şükrü Cevheroğlu, Mazıdağı adayı İbrahim Atlı, Midyat adayı Veysi Şahin, Nusaybin adayı Mehmet Hadi Hamidi, Ömerli adayı Hüsamettin Altındağ, Savur adayı Oğuzhan Sönmez Kaya, Yeşilli adayı Hayrettin Demir katıldı.
Mardin Büyükşehir ve 10 ilçe belediye başkan adayı, kısa birer konuşma yaptı ve kendilerini tanıttı. Bazı adaylar ise projelerini kısa başlıklarla anlattı.
Tanıtım toplantında, İl Başkanı Faruk Kılıç, gazetecilerin sorularını yanıtladı.Bir gazetecinin Kayyumları partinize katkısı ve lacağınız oy oranı nedir şkelindeki soruya Kılıç ” Yüzdelik değil, almamaız gerektiği kadar alacağız. Kayyumların siyasetle ilgileri yok. Göreve atandılar ve iyi hizmetler verdiler” şeklinde cevap verdi.
Tanıtım toplantısının ardından, il, ilçe başkan ve belediye başkan adayları hatıra fotoğrafı çektirdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın