AK Parti Mardin Teşkilatı Ankara’ya Çıkarma Yapacak

  • Haberin Tarihi: 30 Ocak 2019
  • Bu haber 254 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Parti Mardin Teşkilatı Ankara’ya Çıkarma Yapacak


AK Parti Mardin İl Başkanlığı, 31 Ocak’ta düzenlenecek olan Aday Tanıtım Programı’na belediye başkan adaylarına eşlik etmek üzere tüm teşkilat mensuplarıyla birlikte Ankara’ya çıkarma yapacak.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “31 Mart yerel seçimlerinde çok iddialı olduğumuzu göstermek ve AK Parti Mardin Teşkilatı’nın birlik bütünlüğünü her platformda kanıtlamak için yola çıkıyoruz. Teşkilatlarımız tüm hazırlıklarını tamamladılar. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilecek olan aday tanıtım programına erken saatlerde katılarak salondaki yerimizi alacağız”.

İl Başkanı Faruk Kılıç, “Aday tanıtım toplantısında Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizzat kendisinin açıklayacağı 10 maddelik seçim manifestonun ülke gündemine damga vuracağına inanıyorum. Çünkü gönül belediyeciğinin nasıl olması gerektiğini en iyi pratik uygulamaya geçiren tek parti AK Parti olmuştur. İnşallah Mardin’e döndüğümüz gibi tüm teşkilat bir olup aynı duygu ve heyecanla gece-gündüz demeden çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Adaylarımızdan beklentilerimiz oldukça fazla. Çünkü her bir adayımız kendi bölgelerine hâkim, AK Parti davasına sahip sevilen simalardan oluşmaktadır. Halkımızdan tek beklentimiz adaylarımıza sahip çıkmalarıdır. 17 yıldır ülkemize sahip çıkan AK Partimize gereken desteği sunmalarıdır” dedi.  

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın