“31 Mart seçimlerini Allah’ın izniyle zaferle atlatacağız”

  • Haberin Tarihi: 7 Şubat 2019
  • Bu haber 283 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“31 Mart seçimlerini Allah’ın  izniyle zaferle atlatacağız”

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, AK Parti Yeşilli Belediye Başkan Adayı ve aynı zamanda mevcut Belediye Başkanı Hayrettin Demir ve AK Parti Yeşilli İlçe Başkanı Şahabettin Şafak’ın da hazır bulunduğu programda AK Parti Yeşilli İlçe Teşkilatı ve vatandaşlarla bir araya geldi.
AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç düzenlenen programda, “Öncelikle katıldığı tüm seçimlerde Türkiye’de ki başarılı ilçeler arasındaki yerini daima koruyan Yeşilli halkına hürmet ve saygılarımı sunuyorum. Böyle güzel bir buluşmada tekrar bir araya geldiğimizden dolayı mutlu olduğumu belirtmek istiyorum.
Yeşilli bizim için çok önemlidir ve bu önemini daima korumayı başarmıştır. Bizlerde bu güzel ilçemizin her zaman yanında ve halkının emrinde amadeyiz”.
AK Parti teşkilatlarında ayrılığa, küskünlüğe ve dargınlığa asla yer vermeyeceklerini dile getiren İl Başkanı Faruk Kılıç, “Allah’ın ipine sım sıkı ama birlikte sarılacağız. Dün olduğu gibi bugünde AK Parti Yeşilli Teşkilatımızın ve Belediye Başkanı adayımızın sonuna kadar arkasındayız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. ‘Yok, efendim biz şu partiden aday olacağız da kazandıktan sonra AK Parti’ye geçeriz, gibi rüyalarında bile göremeyecekleri hayallerle AK Parti seçmeninin algılarıyla oynayan kesimlere asla prim vermeyeceğiz’. Zaten Yeşillili kardeşim ne yapacağını çok iyi bilir”.
İl Başkanı Kılıç, “AK Parti olarak bizler çalışmalarımızı gece-gündüz demden devam ettireceğiz. Seçim Koordinasyon Merkezimiz bizlerden daha fazlasını istiyorsa, Allah’ın izniyle onu da yaparız. AK Parti boş vaatlerle koltuk dolduranların yeri değildir. AK Parti daima kimliğe ve hizmete önem vermiştir. Bu açıdan bizim olduğumuz sürece AK Parti aidiyeti olanlar dâhil olabilir. Bundan sonrada daima bu aidiyetle devam edeceğiz. AK Parti olarak, laf olsun diye asla konuşmayız.
Yaptıklarımız ve yapacaklarımız bunun kanıtıdır ve kanıtı olmaya devam edecektir. Bizim mevcut bir adayımız ve teşkilatımız zaten var.
İşte bu teşkilatımızla beraber adayımızın arkasındayız ve aynı hedefler doğrultusunda hareket ederek 31 Mart seçimlerini Allah’ın izniyle zaferle atlatacağız”.
Programda Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir ve AK Parti Yeşilli İlçe Başkanı Şahabettin Şafak’ta birer konuşma gerçekleştirdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın