Akilli : Devletimiz ile halk arasında bir köprü olmak istiyoruz

  • Haberin Tarihi: 12 Şubat 2019
  • Bu haber 209 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Akilli : Devletimiz ile halk arasında bir köprü olmak istiyoruz

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler kapsamında belediye başkan adayları kadar muhtarlar da projelerini vatandaşlarla paylaşıp seçime hazırlanıyor. Mardin Artuklu ilçesi 13 Mart Mahallesi muhtar adayı Mehmet Akilli, Mahallemize ve mahallemizin güzel insanlarına hizmet için bu göreve talip oldum, mahallenin eksiklerini ve sorunlarını yakından biliyorum bu konuda yerel yönetimlerle uyumlu bir çalışma içinde olup mahalleme hizmet etmek için yola çıktım. Mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında Mardin Artuklu ilçe Kaymakamı ve Artuklu Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk’ü ziyaret eden Muhtar adayı Akilli, “Muhtar mahallesinin temsilcisi, sözcüsüdür. Bir kişinin bireysel olarak açamayacağı kapıyı muhtar açar. O imkân ve güce sahiptir muhtar. Biz de bu gücü kendi insanımız için kullanmayı hedefliyoruz. Devletimiz ile halk arasında bir köprü olmak istiyoruz. Bende bunu yapabileceğimi düşünüyorum. Ben kendimde bu gücü bu çalışma azmini görüyorum.” Dedi.

Mardin Artuklu ilçe Kaymakamı ve Artuklu Belediye Başkan vekili Şakir Öner Öztürk, Mehmet Akilli ve beraberindeki heyete seçim çalışmalarında başarılar dileyerek hatıra fotoğrafı çekti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın