Süleyman Bölünmez Destek İçin Geldi

  • Haberin Tarihi: 6 Mart 2019
  • Bu haber 323 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Süleyman Bölünmez  Destek İçin Geldi

Mardin Bağımsız Eski Milletvekili Süleyman Bölünmez, Cumhurbaşkanı ve Ak parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan talimatlarıyla, seçimlere destek vermeye geldi.
Mardin Bağımsız eski Milletvekili Süleyman Bölünmez, Basın Mensupları ile buluştu, çeşitli açıklamalarda bulundu. Bölünmez, 31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti adaylarına destek vermek üzere geldiğini söyledi.
Erdoba Elegance otelde basın mensupları ile bir araya gelen Bölünmez, süreç daraldığı için gazetecileri yerlerinde ziyaret edemediğini belirterek, basın toplantısı ile Mardin’e geri geliş sebebini anlattı.
Genel Seçimlerde kızı Ceyda Bölünmez Çankırı’nın İzmir’den aday gösterilmesi ile birlikte, İzmir’de kısa bir süre çalıştığını, ardından Mardin’e döndüğünü ve Ak Parti adayları için yoğun bir çalışma temposuna girdiğini ifade eden Bölünmez, siyasette yer alma kavga ve çekişmelerinin zaman zaman yaşandığına dikkat çekerek, Süleyman Bölünmez’in burada ne işi var diyecek 3-5 kişi olabilir. Sevenimiz var, sevmeyenimiz var. Geçen gelişimde bazı nahoş olaylar oldu. 20 gün önce Ak Partinin grup toplantısında Sayın Cumhurbaşkanımızla karşılaştım. İzmir de mi çalışıyorsun dedi. Ben de hayır deyince. Mardin’e gidip adaylara destek vereceksin dedi. Ben de emir buyurursanız, il başkanına talimat verilirse gider çalışırım dedim. İl Başkanı Sayın Faruk Kılıç’a talimat verildi. Benim desteklediğim aday veya meclis üyesi yok. Bu bir parti davasıdır. Ak Parti’nin adaylarını ayırım yapmadan desteklemeye geldim.’ Dedi.
Çalışmalarını, il ve ilçe teşkilatlarının hazırlayacağı program dahilinde sürdüreceğini belirten Bölünmez, isteyen adaylarla beraber gezebileceğini, ancak bir adayla sürekli gezme gibi bir düşüncesinin olmadığını bildirdi.
Bir soru üzerine Bölünmez, aday adaylığın için müracaat etmediğinin altını çizerek ‘Ben aday adaylığı için müracaatım olmadı. Anketlerde üst sırlarda yer aldığımı biliyorum. Cumhurbaşkanımız emir buyursaydı hayır demeye-cektim. Hem benim hem kızımın siyasette bulunması uygun görülmedi olabilir. Aday adaylığı sürecinde Ak Parti genel merkezinin kapısının önünden geçmedim’ şeklinde sözlerini sürdürdü.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın