Ankara ve İzmirde Real Mardin Fırtınası

  • Haberin Tarihi: 9 Mart 2019
  • Bu haber 525 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ankara ve İzmirde Real Mardin Fırtınası

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından 8-10 Mart 2019 tarihlerinde yapılacak olan Türkiye 2.Ligi 2.etabı ile Türkiye 3.Ligi 2.etabı karşılaşmaları Ankara ve İzmir´de başladı.
Ankara Mamak Spor Salonunda oynanan Türkiye 2.Ligi maçlarında Real Mardin Masa tenisi Kulübü fırtına gibi tüm rakiplerini tek tek yenmeyi başardı.

İzmir Halkapınar Spor Salonunda yapılan Türkiye 3.ligi bayanlar müsabakaların da ise yine Real Mardin Masa Tenisi Kulübü harika sonuçlar elde ederek Masa Tenisi severleri sevince boğdu.

Ankara Mamak Spor Salonunda oynanan maçlara takımı gece gündüz demeden hazırlayan ve  büyük bir emeğin karşılığı olarak bu sonuçları elde ettiklerini ifade eden Masa Tenisi antrenörü İzzettin Atasever, “Sporcularımı tebrik ediyorum. Onlarla gurur duyuyorum. Bu kıt imkanlarla lider konumda olan Turhal Yeni Belediye takımını  3-1 gibi net bir skorla yenmeyi başardık. Transfere büyük bir bütçe harcayan ve büyük rakiplerimizden Balıkesir Büyük şehir belediye takımını yenmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Takımımız Ankara’da ve İzmir’de büyük bir mücadele verirken, bizleri sosyal medyadan takip eden ve destek veren tüm masa tenisi camiasına, Atasever Yapıya ve Standart Cıvata Ticaret grup başkanı sayın Caner Melek’e ve firmasına katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

İzmir’e giden erkek takımına kafile başkanlığı yapan Masa Tenisi Mardin İl Temsilcisi Selim Öncü, “Hem bayan hemde erkek takımlarının sporcularını tebrik ediyorum. Yokluk içinde olsa dahi yüreğimizle ve siz değerli dostlarımızın gücü ile Real Mardin fırtınası esiyor hem erkeklerde hem bayanlarda, takımlarımızı canı gönülden kutluyorum. İnşallah bu başarının devamı gelecek” dedi.

 İlk devre sonunda erkeklerde ve bayanlarda ligi ilk sekiz içinde bitiren takımlar ikinci devre playoff grubunda, ilk sekize giremeyenler ise klasman grubunda mücadele edecek.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın