Ünlü Oyuncu Tuzcuoğlu: “Her şeyi devletten beklememek lazım”

  • Haberin Tarihi: 4 Nisan 2019
  • Bu haber 814 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ünlü Oyuncu Tuzcuoğlu: “Her şeyi devletten  beklememek lazım”

Mardin´e özel bir seyahat için gelen ünlü ve güzel oyuncu İpek Tuzcuoğlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulun gençlik merkezini, Kodlama ile Çocuklar için hazırlanan spor ve eğlence merkezini ziyaret etti, gençler ve çocuklarla sohbet etti.
İnsanların önce kendi ülkelerini gezmelerini, ülkelerinin tarihi, kültürel değerlerini, doğal güzelliklerini ve sosyal yaşam renkliliğini görmelerini tavsiye eden, ünlü ve güzel sanatçı İpek Tuzcuoğlu” Ben ülkemin her köşesini gezmeyi seviyorum. O kadar güzel bir ülkemiz var ki, bu güzellikleri keşfetmek, ortak değerlerimizi görmek ve etrafında kenetlenmek için, gezmemiz, görmemiz gerekir. Ben dizilerde ve filmlerde de “Anadolu Kadınını” oynuyorum. Anadolu toprakları ile Anadolu insanı ile ayrı bir bağım var. Fırsat buldukça geziyorum” dedi.
Bölgedeki sosyal sorumluluk projelerine destek verdiğini kaydeden karakter oyuncusu güzel Sanatçı İpekTuzcuoğlu, Mardin Valisi Sayın Mustafa Yaman, “Çocuk Gülerse Şehir Güler” sloganı ile başlattığı sosyal sorumluluk projelerinden çok etkilendim. Mardin TOBB İl Kadın Girişimci Kurulu Başkanı Deniz Hitay ile görüştük. Mardin´de kadınların sosyal yaşama katılma ve sosyal sorumluluk projelerindeki istek başarılarını görünce, kadınlar adına sevindim. Bu alanda da bana görev düşerse yapmaya hazırım.” Şeklinde konuştu.
Mardin´e ve bölgeye hem gezi hem de dizi çekimleri için geldiğini söylen Tuzcuoğlu, her şeyi devletten beklemenin yanlış olduğunu söyledi. Tuzcuoğlu” Devlet, vatandaş ve sanatçı işbirliğiyle, bölgede ve ülkede çok şey yapılabilir. Her şeyi devlet yapsın beklentine girmeyi ben doğru bulmuyorum. Sanatçıların bu bölgeye daha çok gelmeleri gerekir.” Diye konuştu.
Siyaset Dergisinin Yönetim Kurulunda yer alan ve dergide köşe yazarlığı yapan Tuzcuoğlu , Siyaset Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Gül Kılıçaslan ile birlikte Merkez ve İlçeleri gezerek , Mardin´de çeşitli program ve etkinliklere katıldı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın