Artuklu belediyesi ilk meclis toplantısını yaptı

  • Haberin Tarihi: 10 Nisan 2019
  • Bu haber 275 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Artuklu belediyesi ilk meclis  toplantısını yaptı

15 Yıl aradan sonra 3 ncü kez belediye başkanlığı koltuğuna oturan ve ilk meclis toplantısı düzenleyen Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı ilçenin en iyi yerlere gelmesi için meclis üyeleri ile işbirliği içinde önemli adımlar atarak çalışmalar yapacaklarını söyledi.
Artuklu belediyesi 31 mart seçimlerinden sonra ilk Nisan ayın toplantısı belediyenin meclis toplantısında gerçekleştirildi. İlk oturumu yapan ve başkanlık eden Abdulkadir Tutaşı, “İşimiz zor ama biz zorlukların altında nasıl ve ne şekilde çıkabileceğimizi çok iyi biliriz. Sizlerle ekip olarak her türlü zorluklardan çıkarız” dedi.
Saygı duruşu ve istiklal marşından sonra Encümen üyeleri,Meclis başkanı,vekilleri,katip üyeleri ve özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesi Belediyeler birliği temsil edecek tarihi kent birliğinde temsil edebilecek üyelerin, İmar komisyonu üyeleri seçimi yapıldı.
Başkan Tutaşı, “31 mart halkımız bizleri seçtiler ve bizden hizmet bekliyorlar, bizlerde vatandaşlarımızın içinde gönül belediyeciliğini inşa edebilecek şahsim ve sizlerde benim gibi düşündüğünüzü eminim. Bizim şuanda kaybedecek zamanımız yoktur, Hizmet için kollarımızı sıvalayıp çalışmalarımızı yapmak mecburiyetindeyiz. Belediyecilik işi gönül işidir, Allah hepimizi muvaffak etsin” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın