Ömerli’de polis günü kutlandı

  • Haberin Tarihi: 11 Nisan 2019
  • Bu haber 998 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ömerli’de polis  günü kutlandı

Ömerli ilçesinde Emniyet Teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Mardin’in Ömerli İlçesinde 10 Nisan polis teşkilatının 174 kuruluş yıl dönümü nedeniyle Emniyet Amirliği Tarafından Hükmet konağı Önündeki Atatürk Büstüne çelenk Konulduktan sonra Kutlama Emniyet amirliği toplantı salonunda kutlandı.
Kutlamaya İlçe Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı, Belediye başkanı Hüsamettin Altındağ, Garnizon Komutanı Kamil Aksoy ve Daire Amir ve Memurları katıldı. Törende konuşan Emniyet Amiri Beytullah Mavi “Ömerli ilçemiz sınırları içinde emniyet güçlerimiz can ve mal güvenliğinin koruması huzur ve güven ortamının sağlanması, devamı için günün her saatinde Ömerli halkının hizmetinde olmuştur. “ dedi.
Huzurun, Güvenliğin ve Kamu düzeninin teminatı olan Teşkilatımız, ortaya koyduğu hizmetleriyle ve gösterdiği mücadele azmiyle milletimizin haklı gururu olmuştur, Tunçer şöyle dedi.“ Türk polisi Teşkilatı kurulduğu günden bu yana Anayasa ve kanunların gösterdiği doğrultuda cesaretle görev yapmış aziz milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olmuştur. Bu güzide teşkilatın bir üyesi olmakla duyduğum gururu belirtirken Şehit olan tüm polislerimizi rahmetle, gazi olanları ise şükranla anıyorum.”Dedi.
İlçe Emniyet Amirliğinde verilen Kokteyle devam etti.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın