Bilgi evi öğrencilerin eğitimine destek oluyor

  • Haberin Tarihi: 13 Mayıs 2019
  • Bu haber 600 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bilgi evi öğrencilerin  eğitimine destek oluyor

Artuklu Belediyesi bilgi evleriyle vatandaşlara ve öğrencilere hizmet sunuyor.
Öğrencilerin geleceğe hazırlanmasında da aktif bir rol üstlenen Belediye, farklı etkinlikler ile öğrenci dostu çalışmalar yapıyor. Her gün yüzlerce öğrencinin geldiği Bilgi Evi, yapılan deneme sınavlarıyla öğrencilerin bilgilerinin pekişmesini sağlıyor.
Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, öğrencilerin üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlanması için çaba sarf ettiklerin söyledi.
Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, “Amacımız öğrencilerimizin en faydalı şekilde hizmet sunmaktır” dedi. Bu konuda yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Tutaşı, “Belediye olarak her kesimden her vatandaşımızın yanında olduğumuz gibi öğrencilerimizin de yanındayız. İlimizin geleceğinin teminatı olan öğrencilerimizin en iyi şekilde çalışmalarımızdan faydalanmasını istiyoruz. Bu konuda Bilgi Evimiz etkin bir şekilde öğrencilerimize katkı veriyor. Bir yandan verdiğimiz kurslar ile öğrencilerimizin gelişimini sağlarken, diğer yandan da deneme sınavlarımız ile üniversite hayallerine yaklaşmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Şu an sınavlarımızı her hafta yapıyor ve evlatlarımızın eksikliklerini görmelerini sağlıyoruz. Bunun yanında bilgi evimizin daha faydalı çalışması için çalışmalarımız devam ediyor. Bu konuda gelen öğrencilerimiz ve personelimizle sürekli istişare içindeyiz. Yapacağımız yenilikler ile en iyiye ulaşacağız” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın