AK Parti heyetinden Ankara çıkarması

  • Haberin Tarihi: 14 Mayıs 2019
  • Bu haber 957 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Parti heyetinden Ankara çıkarması

AK Parti Mardin heyeti bir dizi ziyaretler için Ankara’ya gitti.
AK Parti MKYK Üyesi Orhan Miroğlu, Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ, Yeilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir Ve Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin’in a de aralarında bulunduğu heyet Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu.
Ankara’da AK Parti MKYK üyesi Miroğlu, ilçe belediye başkanları ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, AK Parti yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ı ziyaret etti.
Ziyaretlerin ardından grup adına konuşma yapan Artuklu Belediye Başkanı Tutaşı, şöyle dedi:
“İlçemizin en iyi yerlere gelmesi için hükümetimiz ve devletimizin desteği bizimle beraber. Bizler ilçemizin değişimi ve gelişimi için görevi devralmamızın akabinde hemen işe koyulduk.
Gitmediğimiz mahalle ve sokak kalmadı. Sorunları yerinde tespit ederek tüm imkanlarımızı seferber ettik. Şu an ilçemizin dört bir yanında ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. Öte yandan söz verdiğimiz projelerin de alt yapılarını oluşturmak adına çalışmalar yapıyoruz.
Ziyaretlerimizde ilçemiz ve ilimiz için güzel haberler aldık. Bu ziyaretlere devam edeceğiz ve ilimizin kazanmasına vesile olacağız. Bizleri ağırladıkları için bakanlarımıza ve genel başkan yardımcılarımıza teşekkür ederiz” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın