Ak Parti Mardin Gençlik Kollarında Kongre Heyecanı

  • Haberin Tarihi: 28 Eylül 2020
  • Bu haber 1352 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti Mardin Gençlik Kollarında Kongre Heyecanı

AK Parti Gençlik Kolları’nda, 6. Olağan Kongre Süreci Başlıyor.
Adalet ve Kalkınma Partisi Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan yaptığı açıklamada, “İlçe Gençlik kongrelerimiz başlıyor” dedi.
Özkan yaptığı açıklamasında, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi Mesut Özdemir ile beraber ilçe ziyaretlerimiz sonucunda yapılan değerlendirmelerde yaşını dolduran ilçe gençlik kolları başkanlıklarımızda bir değişim gerçekleştirdik. Öncelikle görevleri süresince her türlü görevi büyük bir özveri ile gerçekleştiren İlçe Gençlik kolları Başkanları arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz.
Bu yol adanmışlık yoludur. AK Parti Gençlik Kollarını aynı zamanda siyaset okulu olarak görüyoruz. Genç kardeşlerimize seslenmek istiyorum. Türkiye’nin meselelerini ve siyaset etme biçimini öğrenebilecekleri en önemli ve en değerli mecra olarak görüyoruz. Türkiye’nin geleceği hususunda en önde fikirlerini büyük bir cesaretle sergileyerek yürütecekleri bu değerli hareketimize onları davet ediyoruz.Yönetimlerde bizimle beraber siyaset kulvarında ilerlemek isteyen genç kardeşlerimizi bekliyoruz. Böyle bir çağrımız olacak kongrelerimiz boyunca.”
Özkan, “Gençsin Önde Yürü İnandığın Yolda Yürü diyerek 4 Ekim Pazar günü ilimizin Artuklu İlçesinde 6. Gençlik Kolları Olağan Kongremizi gerçekleştireceğiz” diyerek şunları söyledi: “İl Gençlik Kollarımız 8 Ekim Perşembe günü de Mazıdağı ve Derik ilçelerinin kongrelerini gerçekleştirecektir.11 Ekim Pazar günü Midyat ve Dargeçit 13 Ekim Salı Ömerli ve yeşilli 14 Ekim Çarşamba günü Savur 18 Ekim Pazar günü Kiziltepe ve Nusaybin İlçe Gençlik kolları kongrelerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın