Ak Parti Mardin Gençlik Kongrelerinde Büyük Coşku

  • Haberin Tarihi: 12 Ekim 2020
  • Bu haber 1236 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti Mardin Gençlik Kongrelerinde Büyük Coşku

AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanlığı ‘Gençsin Önde Yürü, İnandığın Yolda Yürü’ sloganları adı altında 6. Olağan İlçe Kongrelerini büyük bir coşkuyla gerçekleştiriyor.
AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanlığı Ömerli, Artuklu, Mazıdağı kongrelerinin ardından bu hafta sonu Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı/Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ve MKYK üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen Dargeçit ve Midyat Kongreleriyle yoluna devam ediyor.
Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgü-müş yaptığı açıklamalarda, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın biz gençlere verdiği kıymetin, önemin farkındayız. Bizlere olan bu güvenini boşa çıkarmamak için gece gündüz çalışacağız. Bu kutlu yolculuğu nice başarılara imza atarak sürdüreceğiz. Bugün bu alanlarda bulunan tüm kardeşlerimle aynı yolda yürüdüğümüz için teşekkür ediyorum. Her kongrede bağlarımız daha da kenetleniyor”. Büyükgümü, “İnandığın Yolda Yürü diyerek başlattığımız kongre sürecinde gerçekleşmiş ve gerçekleşecek tüm kongrelerimizin partimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Gönül Seferberliği kapsamında gerçekleşen üye çalışmalarından en çok üye yaparak Türkiye genelinde iki kez birinci olan Mardin teşkilâtına teşekkür ederim. Genel Merkez olarak Mardin gençliğinden çok memnunuz. Bayrağı devralan kardeşlerime emeklerinden dolayı teşekkür ediyor yeni görev alan kardeşlerime başarılar diliyorum”.
AK Parti Mardin İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Özkan, “Gençsin Önde Yürü, İnandığın Yolda Yürü” diyerek, AK Parti Mardin Gençlik Kolları’nın kongre sürecini Dargeçit ve Midyat ilçeleriyle devam ettirdik. İnşallah bu kararlılıkla kongrelerimizi tamamlayıp yolumuza devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımıza olan güvenimiz sonsuzdur. Gençliğe sahip çıktığı ve daima gençliğin ideallerine önem verdiği için Mardin gençliği olarak her zaman Cumhurbaşkanımızın yanında duracağız” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın