AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Sancar Görevine Başladı

  • Haberin Tarihi: 3 Şubat 2020
  • Bu haber 1406 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Parti Mardin Kadın  Kolları Başkanı Sancar  Görevine Başladı

AK Parti Mardin Kadın Kolları İl Başkanlığına atanan Esengül Aydın Sancar Mazbatasını yapılan törenle başkan Faruk Kılıç’ın elinden aldı.
Mardin’de bir süre önce Kadın Kolları İl Başkanlığı görevinden istifa eden Hülya Hekimoğlu’nun yerine Ak parti genel Merkezinden atama yapıldı. Hekimoğlu’nun yerine, Aynı zamanda Artuklu Belediyesinde Meclis Üyesi olan Esengül Aydın Sancar kadın kolları başkanlığına resmen göreve başladı.
Esengül Aydın Sancar’ın AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı görevine atandığını belirten İl Başkanı Faruk Kılıç, “Kadın Kolları İl Başkanlığımıza Esengül Aydın Sancar atanmıştır. Ak Parti ülke genelinde kadınların büyük emeği olduğunu belirten Kılıç Kendisine yeni görevinde başarılar dilerken, birbirinden değerli diğer aday arkadaşlarımıza da bu sürece verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim” dedi.
Kılıç, “Biz belediye olarak kadın kolları ile birlikte Mardin ve Mardin insanlarına daha aktif bir çalışma ile yapabileceğimizi inancım sonsuzdur. Ben Esengül Aydın Sancar uzun zamandan beri tanırım. Gerçekten partiye uzun zamandır hizmet eden bir kardeşimizdir, bundan sonrada bu hizmetleri beraberce yürüteceğiz” dedi.
Kadın kolları yeni başkanı Esengül Aydın Sancar ise, “Umarım ki daha öncesinde yaptığımız bu hizmetleri ben değil hepimiz olacağımız bir şekilde hizmetlerimizi yürütmeye kararlığı içinde olacağız. Ben yalnız değilim, benimle olan kadın kolları üyeleri ve ekibimizle Mardin’e layık olmaya çalışacağız. Dava yolumu-za devam, hiç kimseyi mahcup etme-meye çalışacağız” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın