AK Partiden gazetemize ziyaret

  • Haberin Tarihi: 18 Eylül 2019
  • Bu haber 354 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Partiden gazetemize ziyaret

AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya ve Artuklu ilçe başkanı Serdar Bağış’tan  gazetemize ziyaret.

AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya ve Artuklu ilçe başkanı Serdar Bağış, gazetemizi ziyaret ederek  imtiyaz sahibi Rıdvan Fidan ile bir süre görüştü.

Milletvekili Demirkaya 24 Haziran 2018 seçimlerinden sonra yoğun bir tempo ile çalıştıklarını, daha sonra da yerel seçimlere odaklandıklarını  ve bu süre zarfında basın mensupları ile görüşme imkanlarını olmadığını ifade ederek, geç de olsa bu tür ziyaretlerin faydalı olacağını kaydetti.

Milletvekili Demirkaya, basın mensubu arkadaşlarımızla sık sık görüşme isteğimiz inanın her zaman tazeliğini koruyor, ancak 2018 seçimlerinden sonra öyle yoğun bir tempo çalışma içerisine girdik ki, seçimlerin hemen ardından 31 Mart 2019 yerel seçim çalışmalarına başladık. Mardin’deki basın mensubu arkadaşlarımızı ihmal ettiğimizin farkındayız. Ama inşallah bundan sonraki süreçte daha sık görüşmelerimizin olacağını, AK Parti milletvekili Şeyhmus Dinçel ile beraber Mardin’imiz için hep beraber daha güzel çalışmalara odaklanacağımızı söylemek isterim. Dedi.

AK Parti’nin 18 yaşının kuruluş yıldönümü ile ilgili de açıklamalarda bulunan Milletvekili Demirkaya; AK Parti, iç politikadan dış politikaya, eğitimden sağlığa, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, ekonomiden toplumsal yaşama ve demokrasiden insan haklarına kadar her alanda devrim niteliğinde çok önemli projeleri hayata geçirmiştir. Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi ‘Yeter söz milletin’ diyerek yola çıkan Ak Parti, hizmete sevdalı kadrolarıyla girdiği her seçimden zafer ayrılmış ve ülkemizin 780 bin kilometrekaresini kucaklayan, 80 milyona hitap eden bir parti olmuştur. Genel de Türkiye ve Özellikle Mardinimiz için kutlu yürüyüşe devam eden Ak Parti, gerek Kızıltepe İlçe Başkanlığı zamanında ve gerekse Milletvekilliğimiz zamanında, Cumhurbaşkanımızın önderliğinde milletimizin desteğiyle 2023 hedeflerine ulaşmak için millete hizmetkâr olmaya devam edeceğiz.” dedi .

Ziyaret esnasında gazete bürosunda bulunan misafirlerle bir süre sohbet eden Artuklu ilçe Başkanı Serdar Bağış ise Ahilik Haftası münasebetiyle  esnaf ve vatandaş ile görüşmeler yaptıklarını söyleyerek, “Bu şehir hepimizin. Bizler bir gemide beraber yaşıyoruz. Herkesim ile ilişkilerimiz sağlam ve saygı sınırlarındadır. Bütün hemşerilerimizle kucaklaşmak ve sohbet etmek istiyorum. Gittiğimiz her yerde sıcak bir karşılama görüyoruz. Bizler hemşerilerimize hizmet için buradayız Onların sevinçleri bizim sevincimiz, sorunları da bizlerin sorunudur, kapımız ve gönlümüz hemşerilerimize her zaman açıktır” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren gazetemiz imtiyaz sahibi Rıdvan Fidan, vatandaş ile siyasiler ve bürokrasi arasında her zaman köprü vazifelerini yerine getireceklerini ifade ederek, AK Parti Milletvekili Cengiz Demirkaya’ya ve Artuklu ilçe Başkanı Serdar Bağış’a teşekkür ederek uğurladı.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın