Ak Parti’den STK’larla istişare

  • Haberin Tarihi: 25 Ekim 2019
  • Bu haber 1414 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ak Parti’den STK’larla  istişare

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu İlçe Başkanı Serdal Bağış il ve ilçe yönetimlerinden oluşan heyet eşliğinde Mardin’de faaliyet yapan bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.
AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Artuklu İlçe Başkanı Serdal Bağış il ve ilçe yönetimlerinden oluşan heyet eşliğinde Artuklu Ziraat Odası Başkanlığı, İlim Yayma Cemiyeti Mardin Şubesi, Mardin Turizimciler Derneği, Mardin Esnaf Odaları Birliği, MÜSİAD Mardin Şubesi, Kadem Mardin Şubesi’ni ziyaret ederek başkan ve yönetimleriyle bir araya geldiler.
Gerçekleştirmiş oldukları ziyaretlere değinen Başkan Kılıç, “AK Parti Mardin Teşkilatı olarak çalışmalarımızı ve ziyaretlerimizi günden güne artan bir gayretle yerine getirmeye çalışıyoruz. Bizler sadece seçimden seçime vatandaşına giden bir olgudan daha çok her çalışmanın içinde yer alarak, milletiyle hemhal olmuş bir iradeyle siyasetimizi sürdürüyoruz. Bu amaçla geçen hafta sürdürdüğümüz STK ziyaretlerine bu haftada devam ederek sivil ayağın çok değerli başkan ve üyeleriyle memleketimizi ilgilendiren çeşitli konularda istişarelerde bulunuyoruz”.
Kılıç, “Değerli STK temsilcileriyle yaptığımız görüşmelerde tarihi kent konumunda olan Mardin’in turizminin daha da canlanması için nelerin yapılması gerektiğini görüştük. Sanayi ve ekonomik alanda Mardin’deki sanayici ve esnafların durumlarını analiz etme şansını bulduk. Gençlerimizin geleceğini şekillendirecek projelerin üretilmesi ve bir an önce hayata geçirilmesi gibi konuları ön planda tutmaya çalıştık. Yaptığımız tüm bu çalışmalar inşallah çeşitli raporlar neticesinde gerekli mercilere ivedilikle iletilecektir” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın