AK Partili kadınlar dolarlarını bozdurdu

  • Haberin Tarihi: 15 Aralık 2016
  • Bu haber 866 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
AK Partili kadınlar dolarlarını bozdurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine harekete geçen AK Parti Mardin İl Kadın Kolları üyeleri ile partililer, bankaya giderek dövizlerini Türk lirasına çevirdi.

AK Parti Mardin Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu ve partililerden oluşan bir grup bankaya giderek dolarlarını bozdurdu. Partililer, İnsani Yardım Vakfı’nın (İHH) Halep kenti için başlattığı “un bağışı” kampanyasına 60 lira bağışta bulundu.

Mardin İl Kadın Kolları Başkanı Hülya Hakimoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye’nin geleceği için dolarlarını bozdurduklarını söyledi.

Türkiye üzerine oynanan oyunları bozacaklarını kaydeden Hakimoğlu, “Cumhurbaşkanımızın çağrısı üzerine dolarlarımızı bozdurduk. Türkiye’nin üzerine oynanan oyunları bizler de bozmak istiyoruz. Türkiye üzerinde çirkin oyunlar oynanmasına izin vermeyeceğiz.” dedi.

AK Parti İl Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Deniz Beşer ise Mardinli kadınlar olarak küçük birikimlerini Cumhurbaşkanının çağrısı üzerine bozdurduklarını belirtti.
Hep birlikte ülkenin geleceğine sahip çıkacaklarını aktaran Beşer, şöyle devam etti:

“Kadınlar olarak Mardin’deki iş adamlarından da aynı hareketi bekliyoruz. Bu ülke hepimizin. Geleceğimiz olan gençlerimiz ve çocuklarımız için ülke ekonomisine ve paramıza sahip çıkmamız gerekiyor.”

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın