Alay Komutanı Karsavuran’dan Basın İlan Kurumuna ziyaret

  • Haberin Tarihi: 9 Ocak 2015
  • Bu haber 3326 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Alay Komutanı Karsavuran’dan Basın İlan Kurumuna ziyaret

Mardin İl Jandarma Alay Komutanı Alaaddin Karsavuran, Basın ilan Kurumu Mardin Şubesi Müdürü Adnan Günbegi’yi makamında ziyaret etti.

Daha önce İl Jandarma Alay Komutanını ziyaret eden Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Adnan Günbegi, “İl Jandarma Alay Komutanımız Sayın Alaaddin Karsavuran’ı şubemizde ağırlamaktan duyduğumuz memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Komutanımızın ilk atanması münasebeti ile daha önce kendisini ziyaret etmiştik. Kendisi de bugün bizi ziyaret ederek şereflendirdi. Şahsı Sağolsun İlimize Yeni atanmasına rağmen Mardin’de suçun önlenmesine yönelik başarılı operasyonlara imza attı. Özellikle İl Jandarma Komutanlığı tarafından Kadim ve Hoşgörü Şehrimize girişi engellenen 190 kg uyuşturucunun yakalanmasında Emeği geçen komutanımızı kutlar ve Kendisinin Mardin’e yönelik yaptığı tüm katkılardan dolayı tebrik ediyorum. İnşallah suçun en alt seviyeye ulaşmasını kendileri önler ve Mardin’in daha yaşanılır olmasında daha çok katkıları olur. Kendilerine tekrardan başarılar diliyorum” diye konuştu.
İl jandarma Komutanı Alaaddin karsavuran’da, Yaptığı iadeyi ziyaret ve sohbetin kendisini mutlu ettiğini belirterek, “Mardin Gerçekten Kadim bir şehir Daha önce yine Mardin de farklı bir ünvan ile görev yapmıştım. Şimdi tekrardan Mardin’e gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Biz İl Jandarma Komutanlığı olarak Mardin Şehrinin Turizm ile anılmasını istiyoruz. Basın İlan Kurumu Şube Müdürümüzün dediği gibi burada başarılı operasyonlara imza attık. Bu yaptığımız güzel organizasyonları kamuoyuna ileten yerel ve Ulusal gazete ve ajanslarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
Bir saat kadar süren sohbet sonrasında Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Adnan Günbegi, Mardin İl Jandarma Komutanı Alaaddin Karsavuran’a Basın İlan kurumunun Özel Koleksiyon dergisi olan dergi Bab-ı Ali’yi takdim etti.

 

Vehap Erdoğan

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın