‘Artukbey’ firmasından Gazetemize Ziyaret

  • Haberin Tarihi: 21 Ekim 2015
  • Bu haber 2059 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
‘Artukbey’ firmasından Gazetemize Ziyaret

“Ankara da Firmamız için bir bölge şube açacağız”

Bölgesel ve Uluslararası Markalar kapsamında Ödül alan Artukbey firması sahibi Tacettin Yertüm Gazetemizi ziyaret etti.
Gaziantep’te düzenlenen ödül töreninde verdiğimiz destekten dolayı teşekkür amaçlı Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Rıdvan Fidan’ı ziyaret eden Tacettin Yertüm burada Artukbey Firması hakkında bilgi verdi.
Hedeflerinin Bölgede Türkiye ve Dünyaya yayılmak olduğunu dile getiren Yertüm, Kısa bir sürede bölgede ve Ülkemizde büyüyen bir Marka olmak ve Mardin ismini dünyaya duyurmak kendilerini mutlu ettiğini belirtti.
Yertüm Konuşmasının devamında, Bizler Artukbey Firması olarak bölgeden ziyade Türkiye’ye yayılmak istiyoruz. Bunun başlangıcı olarak ilk adımımızı Ankara da Firmamız için bir merkez şube açacağız. Türkiye’de 25’e yakın şubemiz var. Şubelerimizin sayısı ne kadar fazla olursa Mardin isminin o kadar yayılması bizi memnun edecek ve gururlandıracaktır.
Yertüm daha sonra Mardin adına bir müjde daha vererek Firmalarının Hilton Otelleri ile anlaşması dahilinde Türkiye’de bulunan Tüm Otellerde Artukbey Şubesi açmak istediklerini sözlerine ekledi.
Mardin İletişim Gazetesi İmtiyaz Sahibi Rıdvan Fidan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Artukbey Firmasının Ülke genelinde bir Mardin Markası olduğunu ve bunun tüm Mardinlileri fazlasıyla sevindirdiğini dile getirdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın