Artukbey Kahve Avrupa’ya açılıyor

  • Haberin Tarihi: 14 Eylül 2020
  • Bu haber 286 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Artukbey Kahve Avrupa’ya açılıyor

Kurulduğu günden bu yana, Türkiye’nin dört bir yanında, sayısı artarak devam eden bayileriyle ve yarattığı istihdam alanı ile dikkat çeken Artukbey kahve bu yıl 3.sü düzenlenen geleneksel bayiler toplantısını Bodrum’da gerçekleştirdi.

Türkiye ve Yurt dışından gelen 80 bayi pandemi kuralları çerçevesinde düzenlenen toplantılara katıldı. Tüm bayileri ile yakından ilgilenen Artukbey Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Yertüm, pandemi süresince yatırımlarına son hız devam ettiklerini söyledi.

Türkiyenin her yerinde bayiler açarak iş istihdamı yarattıklarını söyleyen ve yakında Almanya ve Amerika’da büyük atılımlar yaparak Avrupa ve Amerika’nın kokusu olacaklarını belirten Tacettin Yertüm konu ile ilgili olarak şunları söyledi; Artukbey Kahve özelde her ne kadar bizim olsa da genelde tüm Mardinli hemşerilerimizindir. Elbirliği ile cihana bir marka çıkarıyoruz. 1910’dan beri Ticaret ile uğraşan bir ailenin 4 kuşak torunlarıyız, Artukbey Kahve olarak 1998 de ilk perakende şubemizi açtık, küçük hayallerle çıktığımız yolda bugün düşlediklerimizin de ötesinde mesafe kat ettiğimizi görüyor ve bundan büyük mutluluk duyuyoruz. İnanç ve çalışma azmiyle desteklenen yenilikçi düşüncelerimiz, bizi çok emek isteyen bu yolculuk sonrası, marka olmanın gururuna eriştirdi. Geriye dönüp baktığımızda, Artukbey Kahve’yi ailemizin yeni bir ferdi olarak görmenin, bugünkü başarımızın altında yatan en önemli nedenlerden biri olduğunu anlıyoruz. Önümüzde daha çok yolumuz var. Ama yürürken bıraktığımız güçlü ayak izleri, bize daha büyük başarıları kazanmak adına güç veriyor.Türkiye’de tüketicilerin gönlünde yer eden Artukbey Kahve’yi Türkiye markası yapmak, daha sonra dünya markaları arasında sağlam bir yer edinerek, Türkiye’nin dışa açılan prestijli markası konumuna getirmek en büyük hayalimiz. Yatırımlarımızı hep bu büyük hedeflerimizi göz önünde bulundurarak yaptık. Güçlü teknolojik alt yapısıyla hizmete açtığımız fabrikamız, yepyeni lezzetleri tüketiciye sunmasını amaçladığımız Ar-Ge departmanımız ve işinin uzmanı geniş kadromuzla şimdi eskisinden daha güçlü ve emin adımlarla hedefe yürüyoruz. Piyasa’da “başarı”yı kaliteli ürünleri, çok hesaplı üretmek olarak algılıyor ve hiçbir zaman “önce insan” ilkemizden ödün vermeyeceğimizi, markamıza inanan herkese duyuruyoruz. Artukbey Kahve, geçmişte olduğu gibi yarınlarda da tarihimiz ile özdeşleşmiş bir firma olacaktır.İsmimize ve markamıza sizlerle birlikte sahip çıkacağımızdan ve onu hak ettiği yere getireceğimizden hiç şüphemiz yok. Hayallerimizin ötesine geçtiğimiz bu noktada; yeni büyük hayaller ve kat edeceğimiz yeni mesafelerle sizleri daha fazla mutlu edebilmek dileğiyle.’’

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın