Artukbey’den öğretmenlere jest

  • Haberin Tarihi: 24 Kasım 2016
  • Bu haber 1766 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Artukbey’den öğretmenlere jest

Mardin´de bulunan Artukbey Kahve ve Kuruyemiş Sahibi Tacettin Yertüm öğretmenler gününde öğretmenlere hediye dağıttı.

Türkiye’nin önde gelen Kahve ve kuruyemiş markası olmayı hedefleyen ve markalaşan Artukbey Kahve ve Kuruyemişleri sahibi Tacettin Yertüm öğretmenler gününde öğretmenleri unutmadı. Mardin Artuklu İlçe genelinde görev yapan 2 bin 500 öğretmene sattığı ürünlerinden paket hazırlayıp dağıttı.

Farklı uygulamalarla kahve ce kuruyemiş dünyasına hızlı giren ve kısa sürede ülke genelinde 40 dolayında şube açan Yertüm “ Bizim şubelerimizde müşterilerimize önce tadın sonra alın diyoruz. Yemek serbest cebi doldurmak yasak parolamız var. Mardin´de ilk şubemizi açtıktan sonra yoğun ilgi gördük ve ülke geneline yayılma kararı aldık. Bugün itibari ile Edirne İstanbul, Samsun olmak üzere ülke genelinde 40 şubemiz var.” Dedi.

Artukbey Kahve ve kuruyemiş olarak kazançlarının bir kısmını sosyal sorumluluk projelerine ayırdıklarını ifade eden Tacettin Yertüm “ Hepimizde emeği olan, çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimize herkesin olduğu gibi bizimde vefa borcumuz olduğunu biliyoruz. Öğretmenler gününde öğretmenlerimizi unutmadığımızı ifade etmek amacıyla saygı göstergesi olarak birer hediye paketi hazırlayıp takdim ettik. Köy, mahalle ve merkezde görev yapan 2 bin 500 öğretmenimize elemanlarımızla birlikte hediyelerini verdik. Gerçekten mutluluk duyduğum bir iş bir görevdi bu. Bütün öğretmenlerin gününü kutluyorum” şeklinde konuştu.

Artukbey Markasının çalışanları dolaştıkları köy, mahalle ve okullarda hediye paketleri ile gören vatandaşlar bu davranışın diğer işadamlarına örnek teşkil etmesini bekliyoruz şeklinde duygularını dile getirdiler. Öğretmen ve okul yöneticiler Yertüm´e bu özel günde yanlarında olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın