“Artuklu’da bozuk yol kalmayacak”

  • Haberin Tarihi: 26 Nisan 2019
  • Bu haber 596 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
“Artuklu’da bozuk  yol kalmayacak”

Mardin Artuklu belediyesi ilçede bulunan bozuk yolların onarılması için çalışmalar başlattı.
Özellikle en çok şikâyet alan konuların başında gelen yollar ile ilgili de titiz bir çalışma sürdürülüyor. Bu konuda önemli çalışmalardan birisi de 13 Mart Mahallesi 13 Mart Caddesi’nde gerçekleştiriliyor. Bozulan yol ekiplerce sil baştan onarılıyor.
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, ilçede bozuk yolların onarılması için çalışmalar başlattıklarını söyledi.
Tutaşı, “Amacımız ilçemizde yol sorunlarının bir daha konuşulmamak üzere bitirilmesidir” dedi. Tutaşı şöyle devam etti: “İlçemizde bütün gücümüzle çalışmalarımıza hız verdik. Gerek şahsım, gerekse tüm personelim ilçemizin sorunların tespit ediyor ve çalışmalara hız veriyor. Her konuda hassasiyet ile çalışmalarımız devam ediyor. Bizim en çok şikâyet aldığımız konularından başında ise yollar geliyordu. Bu konuda da önemli bir çalışma içindeyiz” dedi
Bütün aksaklıkları yerinde tespit ettiklerini ifade eden Tutaşı, “Biz yol ile ilgili ilçemiz genelinde tespit çalışmalarımıza hız verdik. Akabinde ise hiç vakit kaybetmeden çalışmalarımıza yön verdik. Bu konuda çalışma yaptığımız noktalardan birisi de Emniyet Müdürlüğümüzün arkasında yer alan 13 Mart caddesidir. Bu cadde sık kullanılmakla birlikte kullanılamaz hale gelmişti. Şimdi bu yolu en iyi şekilde yeniden yapıyoruz. Yol konusunda diğer mahalle ve sokaklarımızda hummalı bir çalışma içinde olacağız. Kırsal mahallelerimizin de bu yönde eksikliklerini kısa zamanda gidereceğiz” şeklinde konuştu.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın