Atalay Demirci Mardin’e geliyor

  • Haberin Tarihi: 9 Kasım 2015
  • Bu haber 1360 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Atalay Demirci Mardin’e geliyor

Yeteneksizsiniz Türkiye adlı yarışmada birinci olan ve son zamanlarda adından sıkça sözettiren ünlü komedyen Atalay Demirci 13 Kasım’da Mardin’e gelecek.
Güneydoğu’da ki turnesinin ilk ayağını Mardin’den başlayacak olan Atalay Demirci Artuklu Üniversitesi Rektörlük Binası Atatürk Kültür Merkezi AKM’de Mardin’li izleyicilerin Karşısına çıkacak.
Sosyal medya hesabından sanatseverlere seslenen Demirci, “ 13 Kasım’da Mardin’deyiz. Artuklu Üniversitesi’nde ki gösterimiz olacak. Biz Mardin’e geliyoruz Mardinlilerde bizim gösterimize gelir diye düşünüyorum.” Dedi.
Organizatör Mehmet Veysi Bora ; Bizler Mehmet Veysi Bora (MVB) organizasyon olarak, her sene Ekim ayı başlarında açtığımız Kültür, Sanat sezonunda, Genel seçimler ve yaşanan sosyal olaylar sebebiyle bir aylık gecikmeyle 13 Kasım cuma günü Atalay Demirci gösterisiyle sezona merhaba diyoruz dedi.
Bora Konuşmasının devamında, Yaşadığımız şehre olan sorumluluk bilinciyle hareket ederek, şehrimize değer katan her türlü projenin hem öncüsü hem de destekçisi olmaya devam edeceğiz. Yaşanan olaylar sebebiyle kaybolan huzur ve güven ortamı tekrar inşa edilip Çözüm sürecine geri dönülmesi durumunda çok daha farklı ve güzel projelerle halkımızın karşısında olacağız.
Geçen yılda gösteri yapıldığını kaydeden Bora, bu tür etkinliklerin devam edeceğini bildirdi.
Vehap Erdoğan

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın