Başkan Kılıç: İlçelerimizin Kalkınmasını İstiyoruz

  • Haberin Tarihi: 18 Eylül 2019
  • Bu haber 7189 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan Kılıç: İlçelerimizin  Kalkınmasını İstiyoruz

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Dargeçit, Midyat, Ömerli ve Yeşilli ilçelerini ziyaret etti.
AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç il yönetim kurulundan oluşan heyet eşliğinde bazı program ve ziyaretleri gerçekleştirmek amacıyla gittikleri Dargeçit, Midyat, Ömerli ve Yeşilli ilçelerinde teşkilatlarla bir araya geldikten sonra ilçelerin genel durumunu görüşmek üzere kaymakamlık ve belediye başkanlığı ziyaretlerinde bulundu.
İl Başkanı Faruk Kılıç programlara ilişkin yaptığı açıklamalarda, “Bizler şehrimizle beraber ilçe ve mahallelerimizin de aynı şekilde yapılacak hizmetlerle kalkınmasını arzu ediyoruz. Bu nedenle Mardin’e bağlı tüm ilçelerimizde gerçekleştirdiğimiz programlarla, yapılması gereken ve eksik gördüğümüz tüm hizmetlerin ivedilikle yerine getirilmesi için teşkilatımızla, belediyelerimizle ve kaymakamlıklarımızla elbirliği içerisinde sonuçlandırmaya çalışıyoruz. Belediye Başkanlığı ve kaymakamlıklarda yaptığımız görüşmelerde öncelikle ilçelerimizin genel durumunu masaya yatırarak icraata dökülen çalışmaların daha akıcı ve akılcı bir şekilde nasıl hızlandırılması gerektiğini görüşüyoruz. Bu şekilde halkımızın talepleri doğrultusunda istenen her hizmeti eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz”.
Kılıç, “Yaptığımız ziyaret ve görüşmelerde Dargeçit, Midyat, Ömerli ve Yeşilli ilçelerinde belirli olan çalışmaların dışında çok daha güzel ve yapıcı hizmetlerin olduğunu görmek bizleri ziyadesiyle memnun etti. AK Parti olarak aldığımız tüm belediyeler günden güne artan hizmet trendiyle yeni yeni icraatlarla vatandaşın karşısındalar. İnşallah çok geçmeden her ilçemiz hak ettiği konuma gelecektir. Burada vatandaşlarımıza da önemli görevler düşmektedir. Bizlere olan güven ve desteklerini artırsınlar. Çünkü bizler tüm gücümüzle halkımızın yanında olmak onlara hizmet etmek istiyoruz. Artık hizmet almayan, yolu, suyu, alt yapısı, çevre düzenlemesi tamamlanmayan yer kalsın istemiyoruz” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın