Başkan Kılıç’tan, Mardin Halkına Teşekkür

  • Haberin Tarihi: 17 Temmuz 2019
  • Bu haber 1065 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan Kılıç’tan, Mardin Halkına Teşekkür

AK Parti Mardin İl başkanı Faruk kılıç, “Dün olduğu gibi bugünde aziz milletimizle beraber meydanlara inerek devletimizi ve milletimizi, yıkmaya, bölmeye çalışan tüm hainlere gücümüzü ve irademizi gösterdik” dedi.
15 Temmuz hain darbe girişiminin 3.yıldönümünde halkın aynı duygularla meydana indiğini belirten Başkan Kılıç, “Dün olduğu gibi bugünde aziz milletimizle beraber meydanlara inerek devletimizi ve milletimizi, yıkmaya, bölmeye çalışan tüm hainlere gücümüzü ve irademizi gösterdik. Tertemiz iman dolu bedenlerin demir yığınlara karşı nasıl galip geldiğini bir kez daha tüm dünyaya hatırlattık”.
Kılıç, “ O gün vatandaşımız boş yere tankların altına yatmadı, çıplak elleriyle namlunun ucunu tutmadı, askeri araçlar yerlerinden çıkmasın diye kendi samanlarını yakmadı, eşi ve çocukları bahasına şehadete gitmedi. 15 Temmuz günü, halkımız biliyordu ki eğer tüm bu fedakarlıklar yapılmasaydı eski Türkiye olmayacaktı. Huzur ve refah yok olup gidecekti. Allah’a hamd olsun milletimizin azmi, imanı ve feraseti her şeyin üstesinden gelmeye yetti. Bu duygularla 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. Yıldönümünde meydanları boş bırakmayarak tekrar nöbeti üstlenen Mardin halkına yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın