Başkan Kılıç’tan Sağlık Çalışanlarına Teşekkür

  • Haberin Tarihi: 7 Nisan 2020
  • Bu haber 2621 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkan Kılıç’tan Sağlık  Çalışanlarına Teşekkür

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, korona virüs ile etkin mücadelede canları dâhil olmak üzere hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan emek harcayan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum dedi.
Çin’in Vuhan Kenti’nde ortaya çıkan ve ülkemiz dahil olmak üzere tüm dünyaya yayılan Covid-19 olarak adlandırılan Korona virüs ile milletçe etkin bir mücadele içinde olduklarını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Bu süreçte başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın yurt genelinde hem de yurt dışında yapmış oldukları “Biz bir ırkı, bir etnik kökeni, bir inanç grubuna değil, biz insanı ve insanları seviyoruz. Biz yaratılanı yaratandan ötürü seviyoruz”. Minhaline uygun olarak ve herkes tarafından alkışlarla karşılanan çalışmalara imza atmışlardır. İnşallah Türkiye olarak her bir vatandaşımız düşünülerek hayata geçirilen aile, sağlık ve ekonomik paketlerle bu süreci en kısa bir şekilde atlatırız”.
İl Başkanı Kılıç, “Herkes tarafından sevgi ve saygıyla karşılanan Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’nın ülkemizde cereyan eden Korona virüs vakalarını kamuoyuna ayrıntılı ve şeffaf olarak sunması ayrıca takdire şayandır. Bu konuda kendisine teşekkür ediyoruz. Millet olarak Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca ile diğer sağlık ekiplerimizin çalışmalarını sekteye uğratmamak adına, korona virüs ile etkin mücadele çerçevesi dahilinde kendimizin, sevdiklerimizin ve sağlık çalışanlarımızın sağlığını korumak için evimizde kalmayı ihmal etmeyelim”.
Kılıç, “Bu düşüncelerle, korona virüs ile etkin mücadelede canları dâhil olmak üzere hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan emek harcayan tüm sağlık çalışanlarımıza ve Mardin İlimizde Korona virüsün teşhis ve tedavisinde gecesini gündüzüne katarak azimle çalışan, başta il ve ilçe sağlık müdürlerimiz, hastane başhekimleri, hastanelerimizin temizlik personelleri olmak üzere sağlık çalışanlarımızın tamamını kutluyor, tebrik ediyoruz. Bu önemli zaman diliminde siz değerli sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarını asla unutmayacağız. Allah sizlere sağlık, güç, kuvvet versin” dedi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın