Başkanlardan DİKA’ya ziyaret

  • Haberin Tarihi: 10 Mayıs 2019
  • Bu haber 314 defa okundu.
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Başkanlardan DİKA’ya ziyaret

Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) ile birlikte önemli çalışmalara imza atacaklarını ve ilçenin bu işbirliğiyle daha iyi kalkınacağını dile getirdi. Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüney Aksoy, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ ve Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir de katıldı. DİKA ile kurumlar arası işbirliği ve projelerin konuşulduğu toplantıda, yapılacak çalışmalar da masaya yatırıldı.
Artuklu değişecek ve güzelleşecek
Toplantı hakkında bilgi veren Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “İlçemizin güzelleşmesi adına DİKA ile önemli çalışmalarımız olacak” dedi. Tutaşı şunları kaydetti: “Belediye olarak tüm imkanlarımızla ilçemiz için çalışıyoruz. Söz verdiğimiz projelerim hayata geçmesinin yanında sorunların hemen bitmesi için de çaba vermekteyiz. Biz Artuklu’nun en iyi yerlere gelmesi için kurumlar arası işbirliğini de önemsiyoruz. Bu konuda DİKA en büyük paydaşlarımızdan olacak” ifadesini kullandı. Örnek işbirliğiyle
Tutaşı şöyle devam etti: “DİKA ilimizde birçok önemli projenin içinde yer almış ve şehrimizin kalkınmasında önemi bir rol üstlenmiştir. Deneyimiyle ve başarısıyla takdir toplayan DİKA ile bizler de en iyi işleri yapacağız. Bu nedenle sıklıkla bir araya gelerek projelerimizi çizeceğiz. Bu vesileyle bizleri ağırlayan DİKA Genel Sekreterimiz Yılmaz Altındağ’a teşekkür ederiz”

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın